Merve Yıldırım Kimdir? Evli Mi? Kaç Yaşında? Boyu Kilosu

Merve Yıldırım kimdir? Evli mi? Sevgilisi var mı? Kaç yaşında? Burcu, boyu ve kilosu. Twitter ve İnstagram adresi. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

Haber muhabiri ve televizyon programı sunucusudur.
Tam adı Merve Mina Yıldırım.
15 Kasım 1987 İstanbul doğumludur.
Özel Marmara Radyo TV Gazetecilik Anadolu Meslek Lisesi, Maltepe Üniversitesi mezunudur.

Meslek hayatına Lise 2. sınıfta Atv Haber’de staj yaptığı dönemde adım atarken hem diksiyon hem de İngilizce eğitimi aldı. Staj bittikten sonra Star Tv Magazin Servisinde muhabir olarak çalışmaya başladı. Kültür, sanat ve magazin alanında hem kendisini geliştirmiş hem de röportajlar yaptı. Sonrasında Kanal D Magazin ve TRT Müzik ile sunuculuk ve spikerlik kariyerini sürdürdü.

Haberleri sunarken önünde yazı olmadığını ve doğaçlama anlattığını belirten Merve Yıldırım 8 yılı aşkın bir süre muhabirlik yapıyor. Fox Haber Merkezi’nde Fatih Portakal, İsmail Küçükkaya, Murat Güloğlu ve Gülbin Tosun’un sunduğu haber bültenlerine canlı bağlantılar yaptı.

25 Mayıs 2018’den itibaren sunduğu Benden Söylemesi adlı programıyla da tanınan güzel sunucu Merve Mina Yıldırım, 20 Temmuz 2019’dan bu yana FOX TV’de sabahın ilk ışıklarında güne damgası vuran ve yeni günde etkisini gösterebilecek haberlere yer veren ve önemli konuları ağırlayan Çalar Saat Hafta Sonu ile de karşımızda.

Evli Mi? Sevgilisi Kim? Boyu Ve Kilosu

1.70 boyunda ve 57 kilo olan güzel muhabir ve sunucu Merve Yıldırım bekardır.

Sosyal medyada Twitter ve İnstagram kullanmaktadır.
Bu yazının hazırlandığı sırada Twitter hesabında 95.500, mavi tıklı İnstagram hesabında 186.000 takipçisi bulunmaktadır.

Twitter Adresi merveyildirimtv

İnstagram Adresi merveyildirimtv

Merve Yıldırım Kimdir? https://youtu.be/zquj_V51ekE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.