Kimdir

Cihan Şimşek Kimdir? Kaç Yaşında? Evli Mi? Kardeşlerim Oğulcan Boyu

Cihan Şimşek kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Evli mi? Evlendi mi? Eşi kim? Burcu ne? Tüm bu soruların cevapları şu sıralar Kardeşlerim dizisi izleyicileri tarafından merak ediliyor. Kardeşlerim dizisi oyuncuları arasında bulunan Cihan Şimşek’in geçmişte oynadığı diziler ve filmleri de merak konusu olmuş durumda. Oyuncunun boyu ve kilosu gibi bilgileri de merak edilmekte. Bu nedenle sizler için oyuncu hakkında ayrıntılı bilgiler içeren bir biyografi yazısı hazırladık.

Elbette ki zamanla yeni bilgiler de ortaya çıkabilir. Oyuncu röportaj verdikçe kendisini daha da yakından tanıma fırsatımız olacaktır. Bu yüzden ilerleyen günlerde yazımızda düzenlemeler ve güncellemeler yapabileceğimizi şimdiden hatırlatalım. İşte Cihan Şimşek’in hayatı!

Cihan Şimşek Kimdir? Kaç Yaşında?

Cihan Şimşek, 6 Ağustos 1992 Almanya, Bad Säckingen doğumlu Türk oyuncudur. Tam adı Turan Cihan Şimşek. Craft Oyunculuk Atölyesi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. 16 yaşında hiç aklında yokken menajeri Ayça Irgan sektöre adım atmasını sağlamıştır.

Cihan Şimşek Oynadığı Diziler Ve Filmler

İlk oyunculuk deneyimi 2009 yılında ekrana gelen ‘Bez Bebek’ dizisiyle yaşadı.
Bez Bebek dizisinde Selim rolünü canlandırarak tanınmaya başladı. 2010 yılında Adanalı dizisinde konuk oyuncu olarak Cem karakteri ile yer almıştır.
Disney Channel Türkiye’de yayınlanan Zil Çalınca dizisinde Metehan rolünde başrolde oynamıştır. Turan Cihan Şimşek, başrolünde olduğu Zil Çalınca ile birlikte Türkiye’de daha fazla tanınmayı başarmış ve tanınan bir oyuncu haline gelmeye başlamıştır.
Dizinin bir parçası olarak çekilen Zil Çalınca Avı isimli Disney Channel’ın TV filminde Metehan karakteriyle başrolde oynamıştır. 2012’de Canımın İçi dizisinde konuk oyuncu olarak Berke rolünü oynamıştır.
Yine aynı yılda Merhaba Hayat dizisinde konuk oyuncu olarak Rüzgar karakterini canlandırmıştır.
Daha sonra 2013’te TRT1’de yayınlanan Bir Yastıkta dizisinde Poyraz karakterini oynamıştır.
Aynı yıl yine TRT1’de yayınlanan Beni Böyle Sev dizisinde Deniz karakteri ile izleyicilerin karşına çıkmıştır.
Beni Böyle Sev bittikten sonra Star’da yayınlanan Medcezir dizisinde Ali karakterini canlandırmıştır.
Zil Çalınca dizisinden sonra Medcezir dizisinde hayat verdiği Ali karakteri sayesinde daha da fazla hayran kitlesi elde etmiştir.
2016 yılında TRT1 TV sineması Suda Balık filminde Mert karakterini canlandırarak ilk defa kötü bir karaktere hayat vermiş oldu.
Yine 2016’da Star’da yayınlanan Hanım Köylü isimli dizide Cüneyt karakterine hayat vermiştir.
2017 yılının Mayıs ayında vizyona giren, Büşra Yılmaz’ın aynı adlı romanından sinemaya uyarlanan ‘4N1K’ filminde canlandırdığı Sinan karakteriyle ilk kez sinemaseverlerle buluştu.
Sonrasında 4N1K 2, Geçmiş Olsun, Hayalet:3 Yaşam, 4N1K 3-Düğün ve Düş Peşine sinema filmlerinde ve Başımız Belada, Sabahlar Olmasın TV filmlerinde başrol oynadı. Günümüzde atv ekranlarında yayımlanmakta olan Kardeşlerim dizisinde Oğulcan Eren karakterine hayat vermektedir. Genç yetenek dizi ve film oyunculuğu kariyerinin yanı sıra aynı zamanda Krispi, Haribo, Eti Cin, Genç Turkcell ve Paşabahçe gibi birçok önemli markaların reklamlarında da yer almıştır. Ayca Irgan menajerlik ajansına kayıtlı olarak yeni projelerde yer almayı sürdürmektedir.

Kardeşlerim Oğulcan Eren Kimdir?

18 yaşında. Komik, eğlenceli, öz güveni yüksek bir çocuk. Aşık olduğu kız için her türlü çılgınlığı yapıp, engel tanımayacak eğlenceli bir aşık, iyi bir dost, kuzeni Ömer için iyi bir sırdaş.

Cihan Şimşek Evli Mi?

Cihan Şimşek bu yazının hazırlandığı sırada henüz evlenmemiştir. Bir röportajında Sevgilisi Sinem Şimşek ile önümüzdeki yaz evlenmeyi düşündüklerini belirtmiştir.

Başarılı oyuncu günümüzde İstanbul’da yaşamaktadır. İki kız kardeşi vardır. Fenerbahçe futbol takımını tutmaktadır. Boş zamanlarında bilgisayar oyunları, futbol ve basketbol oynamayı çok seviyor. Aslan burcu özelliklerini taşımaktadır. 1.70 metre boyunda ve 60 kilodur. Aslen nereli olduğu bilgisine ulaşılamamıştır. Sosyal medyada görüldüğü kadarı ile sadece İnstagram kullanan oyuncunun bu yazının hazırlandığı sırada mavi tıklı resmi İnstagram adresinde 976.000 takipçisi bulunmaktadır. Kardeşlerim dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça da bu sayının bir milyonu aşması beklenmektedir.

İnstagram Adresi tcihansimsek

Yer Aldığı Projeleri

Kardeşlerim (Dizi) 2021
4N1K 3 – Düğün (Sinema) 2021
Hayalet: 3 Yaşam (Sinema) 2020
Geçmiş Olsun (Sinema) 2019
Sabahlar Olmasın (Tv Filmi) 2019
Başımız Belada (Tv Filmi) 2019
4N1K / 2 (Sinema) 2017-2018
4N1K (Dizi) 2018 – 2019
Hanımköylü (Dizi) 2016
Suda Balık (TV Filmi) 2106
Med Cezir (Dizi) 2015
Beni Böyle Sev (Dizi) 2014
Bir Yastıkta (Dizi) 2013
Zil Çalınca (Dizi) 2012-2013
Bez Bebek (Dizi) 2008-2009

Bu Video İlginizi Çekebilir

Cihan Şimşek Biyografi Videosu https://youtu.be/MXeXAJ6qPVU