Caner Cindoruk Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? Dizileri! Sadakatsiz Volkan

Caner Cindoruk kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Sevgilisi, eşi var mı? Sadakatsiz Volkan evli mi? Bu soruların cevapları şu sıralar çok sayıda ülkede merak edilmektedir. Arama motorlarında ünlü oyuncu hakkında çok çeşitli konularda yoğun şekilde bilgiler aranmaktadır. Daha önce oynadığı dizileri ve filmleri de merak konusu olmuştur.

Sadakatsiz dizisini izleyen izleyiciler, başarılı oyuncunun kardeşi ve ailesi hakkında detaylı araştırmalar yapılmaktadır. Burcu, boyu ve kilosu gibi ayrıntılı bilgileri bulmaya çalışmaktadır. Bu nedenle tüm bu soruların cevaplarına kolaylıkla ulaşabileceğiniz bir yazı hazırladık. Caner Cindoruk’un hayatı hakkındaki tüm detaylara hazırladığımız biyografi yazısı sayesinde ulaşabileceksiniz. Bugüne kadar yer aldığı tüm projeleri yazımızın sonunda listeledik. Kullandığı sosyal medya hesaplarını da yazımıza ekledik. İşte Caner Cindoruk’un hayatı!

Caner Cindoruk Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli?

Caner Cindoruk, Türk tiyatro, sinema ve dizi oyuncusudur.
17 Nisan 1980 tarihinde, Adana’da dünyaya gelmiştir.
Annesi Müşerref, babası ise iki kez Orhan Kemal Öykü Ödüllü alan öykü yazarı Zafer Doruk’tur.
Anne tarafından Yörük baba tarafından Kürt kökenlidir.
Münir Can Cindoruk ve Taner Cindoruk adında iki kardeşi de oyuncu olan Cindoruk, ailesinin de etkisiyle tiyatroya yönelmiştir.
Amcası Erdal Cindoruk da tiyatro oyuncusudur.

Cindoruk’un çocukluk yılları kulislerde geçti. Ortaokulda, lisede, üniversite yıllarında sergilenen oyunlarında kendine hep bir sahne buldu.
Çukurova Üniversitesi İşletme Fakültesi’nden 2004 yılında mezun oldu. Çukurova Üniversitesi Tiyatro Topluluğu’nda ‘Hayvan Çiftliği’, ‘Kamyon’, ‘Suçlular Çağı Suçsuzlar Çağı’, ‘Yaşar ne Yaşar ne Yaşamaz’, ‘Biraz Gelir misiniz Lütfen’ oyunlarında reji çalışmaları yaptı.

Askerliğini Heybeliada’da yaptı. 1997 yılında Adana Seyhan Belediyesi Tiyatro Topluluğu ile beraber ilk profesyonel tiyatro oyununa çıktı. İlk profesyonel tiyatro oyunculuğu deneyimini Fehim Paşa Konağı’ndaki Yusuf karakteri ile yaşadı. On sene boyunca Seyhan Belediye ve Adana Şehir Tiyatro’larında oyuncu olarak görev aldı.

2006’da dört çocukluk arkadaşıyla İstanbul’a geldi.
2006 yılında, Beynelmilel filmi ile birlikte sinema kariyerine başladı; bu filmde Özgü Namal ile birlikte rol aldı.
2008’de ise Kelebek filminde rol aldı.
2007 yılında, Kara Güneş adlı diziyle birlikte televizyon dizilerinde görülmeye başlayan Cindoruk, 2008 yılında Geç Gelen Bahar ve Yaprak Dökümü dizilerinde rol aldı. Yaprak Dökümü dizisinde canlandırdığı Doktor Nazmi karakteri büyük ilgi gördü.

Caner Cindoruk, 2009 yazında başlayan ve Orhan Kemal’in aynı adı taşıyan unutulmaz eserinden uyarlanan Hanımın Çiftliği adlı dizide Kemal rolünü canlandırdı, dizideki rol arkadaşları Mehmet Aslantuğ ve Özgü Namal’dır.

2012’de Ebru Özkan ile birlikte rol aldığı Pandaların Hikayesi adlı tiyatro oyununda oynadı.
Yine 2012 yılında yönetmen Bahman Gobadi’nin Gergedan Mevsimi filminde Yılmaz Erdoğan, Beren Saat ve Monica Bellucci’yle oynadı.

2013 yılında Uğur Yücel, Gökçe Bahadır gibi ünlü isimlerle Aramızda Kalsın adlı dizide başrol oynadı.
2014 yılında yönetmenliğini Nesli Çölgeçen’in yaptığı Çalsın Sazlar adlı sinema filminde başrolleri Belçim Bilgin ve Engin Hepileri ile birlikte paylaştı.
2015 yılında Iraklı yönetmen Hiner Saleem’in çektiği ve başrollerde Tuba Büyüküstün, Hazar Ergüçlü, İnanç Konukçu, Devrim Yakut ve Canan Ergüder’le birlikte Dar Elbise adlı sinema filminde oynadı. Film 2016 yılı içerisinde vizyonda yerini aldı.

2016’da yapımcılığını Türker İnanoğlu’nun yaptığı, başrolleri Nükhet Duru, Pelin Akil, Cezmi Baskın ve Kayhan Yıldızoğlu gibi ünlü isimlerle birlikte paylaştığı İstanbulname adlı müzikalde Tulumbacı Eğrikapılı Ali rolünü canlandırdı.
Aynı yıl, yönetmenliğini Zeki Demirkubuz’un yaptığı Kor adlı sinema filminde Aslıhan Gürbüz ve Taner Birsel ile başrolleri paylaşan Caner Cindoruk başarılı oyunculuğuyla sinema eleştirmenlerinden tam not aldı. Bu filmle 22. Sadri Alışık Tiyatro ve Sinema Oyuncu Ödülleri Yılın En Başarılı Erkek Oyuncusu seçildi. Yine aynı yılda ‘Ekşi Elmalar’ filminde Samet rolü ile yer aldı.
Cindoruk, yine 2016 yılında Gizem Karaca ile başrolleri paylaştığı İstanbul Sokakları adlı dizide yer aldı.

2016 – 2017 yılları arasında Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde Silahtar Mustafa Paşa karakterini canlandırdı.
2018’de İçerdekiler filminde bir öğretmeni canlandırdı.
2017 – 2019 yılları arasında ‘Kadın’ dizisinde Sarp karakterine hayat verdi. Bu dizi kariyerinde çok önemli bir yer tuttu ve dünya çapında daha fazla tanınan bir oyuncu haline geldi.
2020’de Zemheri dizisinde Ertan Demirkan karakterini canlandırdı ancak dizi kısa sürdü.

Şimdilerde ise Kanal D dizisi olan Sadakatsiz dizisinde Volkan Arslan karakterini canlandırmaktadır. Başrolleri Cansu Dere ve Melis Sezen ile paylaşmaktadır. Sergilediği oyunculuk performansı ile izleyicinin takdirini toplamayı başarmıştır. Yer aldığı dizi yüksek reytingler almayı başarmıştır. Dünyada çok sayıda ülkede dizi yayınlanmaktadır. Bu nedenle popülerliği çok sayıda ülkede artış göstermektedir.

Sadakatsiz Volkan Kim?

Volkan Arslan

Kırk yaşında. Malatya’da doğmuş, ailesiyle Tekirdağ’a göç etmiş. Seneler evvel babasını kaybetmiş ve annesiyle baş başa kalmış. Yetim büyümek, geçim sıkıntısı yaşamak onu hırslandırmış. İstanbul’un en iyi üniversitelerinden birinde, mimarlık bölümünde ailesinin çabaları ile okumuş. Bir gün yolu Asya ile kesişmiş ve bu kesişimden büyük bir aşk doğmuş. Asya’nın hamile kaldığını öğrenince, ondan ayrı bir hayat düşünemediği için ona evlenme teklifi etmiş ve Asya’yı memleketine, Tekirdağ’a getirmiş. Dışarıdan bakan kadınların parmakla gösterdiği harika bir eş, harika bir baba. Kendine güvenen, tatlı diliyle her yılanı deliğinden çıkarabilen, sempatik ve etrafındaki insanların hayran olduğu, saygı duydukları bir adam. Çalışkan ama çok disiplinli değil. Merhamet duygusu gelişmiş. Sevdiği insanların derdini dert edinen birisi. Oğlu Ali, bu hayattaki en kıymetlisi. Onun için yapamayacağı şey yok.

Caner Cindoruk Burcu Boyu Ve Kilosu

Caner Cindoruk, kariyeri boyunca çok sayıda tiyatro oyununda sahne almıştır ayrıca bazı oyunlarda yönetmenlik yapmıştır. Halen aktif bir şekilde tiyatro oyunculuğu kariyerini de sürdürmektedir.

Adanalı oyuncu, Adana Demirspor futbol takımını tutmaktadır. Koç burcu özelliklerini taşımaktadır. 1.85 metre boyundadır ve 76 kilodur.
Bugüne kadar hiç evlenmeyen oyuncunun günümüzde sevgilisi olup olmadığı ise bilinmiyor.

Sosyal Medya Hesapları

Adına açılmış çok sayıda hayran sayfaları bulunan ünlü oyuncu sosyal medyada Twitter ve İnstagram’ı aktif bir şekilde kullanmaktadır.
Bu yazının hazırlandığı sırada Twitter adresinde 51.500 takipçisi bulunmaktadır. Mavi tıklı resmi İnstagram hesabında ise 1 milyon 200 bin takipçisi bulunmaktadır. Başarılı oyuncunun takipçi sayıları her geçen gün artmaktadır. Sadakatsiz dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça da takipçi sayılarındaki bu yükselişin sürmesi beklenmektedir.

Twitter Adresi https://twitter.com/canercindoruk

İnstagram Adresi canercindoruk

Sahne Aldığı Bazı Tiyatro Oyunları

1998 Fehim Paşa Konağı
1999 Kuğular Şarkı Söylemez
2000 Ada
2001 Yalancı Aranıyor
2002 Soyut Padişah
2002 Kaktüs Kumpanya
2004 Yeşil Papağan Limited
2005 Suçlular Çağı Suçsuzlar Çağı
2006 Komşu Köyün Delisi
2006 Hayvan Çiftliği
2010 Uçurtmanın Kuyruğu
2011 Titanik Orkestrası
2012 Pandaların Hikâyesi
2016 Köpek, Kadın, Erkek
2016 Torun İstiyorum
2016 İstanbulname (Müzikal)
2018 Arıza
2019 Yeni Bir Şarkı

Yönettiği Bazı Tiyatro Oyunları

1999 Kuğular Şarkı Söylemez
2000 Ada
2005 Suçlular Çağı Suçsuzlar Çağı
2006 Hayvan Çiftliği

Oynadığı Diziler

2007 Kara Güneş (Alişir)
2008 Geç Gelen Bahar (Ali)
2008 Yaprak Dökümü (Doktor Nazmi)
2009-2011 Hanımın Çiftliği (Kemal)
2011-2012 Firar (Nadir)
2013 Ateş Altında Aşk
2013 Aramızda Kalsın (Civan)
2016 İstanbul Sokakları (Fırat)
2016-2017 Muhteşem Yüzyıl Kösem (Silahtar Mustafa Paşa)
2017-2019 Kadın (Sarp Çeşmeli/Alp Karahan)
2020 Zemheri (Ertan Demirkan)
2020 Sadakatsiz (Volkan Arslan)

Oynadığı Filmler

2006 Beynelmilel
2008 Kelebek (Yusuf)
2012 Elveda Katya (Veli)
2012 Gergedan Mevsimi (Sahel)
2012 Yabancı (Ferhat)
2014 Çalsın Sazlar (Mahir)
2016 Kor (Cemal)
2016 Dar Elbise (Apo)
2016 Ekşi Elmalar (Samet)
2018 İçerdekiler (Öğretmen)

Caner Cindoruk Kimdir Nereli Kaç Yaşında? Dizileri Filmleri Burcu Boyu – Hayatı | Sadakatsiz Volkan https://youtu.be/SeQYqY7tbm8

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.