Haberler

Baş Tacım 4. Bölüm İzle! Fragmanı Ve Özeti – 24 Haziran Perşembe

Baş Tacım’da bu akşam Archana nihayet Satiş’le evlenme kararı alır. Fakat onun mutlu olmasını istemeyen Mancu ondan intikam almak için ailesiyle birlikte harekete geçer. Mancu’nun sinsi planı işe yarayacak mı? Kanal 7 ekranlarının yeni Hint dizisi Baş Tacım – Pavitra Rishta 24 Haziran Perşembe günü yayınlanan 4. bölümüyle izle7.com’da.

Baş Tacım 4. Bölüm

Archana kendisiyle evlenmek isteyen Satiş’in teklifini kabul eder. Satiş’in Archana’ya olan saygısını gören Solu çok mutlu olur. Kızının evleneceğini tüm çevresine duyuran Solu nişan hazırlıklarına başlar. Mancu ise görümcesi Archana’nın mutluluğunu istemez. Archana’nın ailesini rezil ettiğini düşünen Mancu ondan intikam almak için kendi annesiyle birlikte bir plan yapar. Archana’yı nişanlısı Satiş’e karşı küçük düşürmek isteyen Mancu, kardeşinin de yardımını alarak ona bir tuzak kurar. Mancu’nun hain planı işe yarayacak mı?
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7 ekranlarındaki yerini alıyor.

BÜYÜK AŞKIN BÜYÜK SINAVI BAŞ TACIM’DA


Hint ekranlarında fırtınalar estiren Pavitra Rishta, Baş Tacım adıyla ekrandaki yerini alıyor. Baş rollerini Ankita Lokhande ve Sushant Singh Rajput’un üstlendiği Baş Tacım, heyecan dolu bölümleriyle Kanal 7’de oluyor.
Archana’nın yengesi Manjusha, Manav’ın iyi bir makine mühendisi olduğunu söyleyerek onların evlenmelerini sağlar. Fakat Archana evlendikten sonra Manav’ın aslında bir tamirci olduğunu öğrenir. Bu gerçek Archana’nın yüzüne tokat gibi çarpar. Kendisine yalan söylendiğini düşünen Archana evliliğinden yine de vazgeçmez. Öte yandan Manav’ın kardeşi Sachin bir trafik kazasında hayatını kaybeder. Onun hamile eşi Shravani ise bir başına kalır. Manav’ın ailesi, onun Archana’dan ayrılıp Shravani ile evlenmesi gerektiğini söyler. İstemeyerek de olsa Manav’dan ayrılan Archana şehri terk eder. Yıllar sonra geri dönen Archana, Manav ile yeniden kavuşacak mı? Shravani, çocuğunu babasız büyütebilecek mi? İki kadın arasında kalan Manav ne karar verecek? Hepsi ve daha fazlası Baş Tacım ile ekrandaki yerini alıyor.
Büyük yanlış anlaşılmalarla başlayan bir aşk öyküsü Baş Tacım ile hafta içi her akşam 19:00’da Kanal 7’de…

Baş Tacım 4. Bölüm Fragmanı


Yönetmen: Ravindra GautaYapımcı: Ekta KapoorSenaryo: R M Joshi Anil, Nagpal Gitangshu Dey, Vikas Tiwari, Nidhi Singh, Neha Shrivastava, Ved Raj, Shweta Bhardwaj

Oyuncular: Ankita Lokhande, Sushant Singh Rajput, Hiten Tejwani Rajput, Usha Nadkarni, Asha Negi, Rithvik Dhanjani, Shruti Kanwar, Mrinalini Tyagi,Ankit Narang, Ankita Lokhande, Karan Veer Mehra, Ruhee Bagga

BAŞ TACIM 4. BÖLÜM FULL TÜRKÇE DUBLAJ İZLEMEK İÇİN ==> TIKLAYIN