Kimdir

Aileler Yarışıyor sunucusu Asuman Krause kimdir? Nereli? Evli Mi? Boyu kilosu

Aileler Yarışıyor yarışma programının sunucusu Asuman Krause kimdir? Nereli? Kaç yaşında? Evli Mi? Sevgilisi var mı? Oynadığı filmleri ve TV dizileri. Burcu, boyu, kilosu. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Twitter ve Instagram adresi.

Asuman Krause Kimdir? Kaç Yaşında?

Asuman Krause Türk-Alman sunucu, şarkıcı, oyuncu ve eski manken.
1 Mart 1976 tarihinde Berlin, Almanya’da doğdu.
Babası Valh Krause, annesi Gülseren Kocabıyık.

Nereli?

Asuman Krause Adapazarılı Çerkes kökenli Türk bir anneyle Alman bir babanın kızı olarak Almanya’da dünyaya geldi. Anne ve babası Asuman Krause küçükken boşandı. Ablası babasıyla, kendisi annesiyle yaşadı. Annesi o sırada Berlin’in en iyi üç restoranından birini işletmekteydi. İlkokul 1. sınıftayken Türkiye’ye dönerler. Ankara‘ya yerleşirler. Ankara’daki Alman konsolosluğunun okulunda bir yıl okuduktan sonra tekrar Almanya’ya döndü ve 1993 yılına kadar babası ve ablasıyla aynı evi paylaştı. Almanya Genç Milli Basketbol Takımına girdi. Berlin’in en iyi 10 oyuncusu arasındaydı. Basketbol hakemliği de yaptı. Annesi, Asuman 17 yaşındayken ablasıyla onu alıp Türkiye’ye geldi. Bir daha Almanya’ya dönmedi.
Ankara’da Alman havayolu şirketi Aero Lloyd’a girdi. Orada bilet kesmeyle işe başladı, sonra üç kişilik ofiste raporları yazdı. Süpervizörlük yaptı.

1998 yılında Kanal D Miss Turkey yarışmasında ikinci seçilmiştir.
Türkiye ikinci güzeli seçildikten sonra mankenliğe başladı. Krause 2002 yılında, İsviçre saat firması Maurice Lacroix’in, “Masterpiece” serisi için çıkardığı “Zaman ve Zamansızlık” temalı takviminde yer aldı. Yüksek ücretle ünlü ressamların “nü” tablolarındaki figürler gibi poz verdi.

Dizileri Ve Filmleri

2005 yılında Yaz Sabahı isimli televizyon programının sunuculuğunu üstlendi. Aynı yıl Sen Ne Dilersen adlı filmde Melek rolünü üstlenerek oyunculuğa adım attı. Sonradan Görme dizisinde Metin Şentürk ile başrolü paylaştı. Yine aynı yıl “Aynı Çatı Altında” (2005) adlı yapımda rol aldı. No Savaş Yes Manken tiyatro oyununun ardından Kandemir Konduk’un İyi Aile Çocuğu oyununda başrol alarak oyunculuğunu pekiştirdi.

Krause, 2006 yılında mankenliği bırakarak şarkıcılığa başladı. İlk albümü Çok Yalnızım’ı 2006 yılında Seyhan Müzik etiketiyle yayımladı. Mankenlikten şarkıcılığa geçtiği için yapılabilecek haksız eleştirileri önlemek için albümü ismini vermeden radyolara gönderdi. Şarkıları genel olarak pozitif tepkiler alırken, ses rengi Burcu Güneş ve Emel Müftüoğluna benzetildi.

İkinci albümü Kukla 2008 yılında yayımlandı. 2009 Mayıs ayına kadar Show TV’de Wipe Out programını sundu. Ayrıca, Star TV’de Fear Factor Extreme adlı yarışmayı sundu. 2011’in Kasım ayından itibaren FOX’ta yeniden yayımlanmaya başlayan Var Mısın Yok Musun isimli yarışma programının sunuculuğunu üstlendi. Türk izleyicileriyle 28 Kasım 2015’te buluşan Big Brother Türkiye’nin sunuculuğunu yaptı. Program 7 Mart 2016 tarihinde sona erdi. 2020 yılında Show TV’de yayımlanan Asuman’la Sevgili Dünürüm isimli yemek yarışmasını sundu. Günümüzde ise, 360’ta yayımlanan Aileler Yarışıyor adlı yarışmanın sunuculuğunu yapmaktadır.

Evli Mi? Sevgilisi Var Mı? Boyu Kilosu Burcu

Kazandığı parayı gayrimenkule yatıran Asuman Krause, 2013 yılında Bodrum Gündoğan’da kendi adını taşıyan bir site yaptırdı. Ayrıca Türkbükü’nde de denize nazır birçok evi var.

Asuman Krause evli değildir. Bilinen bir sevgilisi yoktur. Balık burcundandır, 1.80 metre boyundadır ve 58 kilogram ağırlığındadır.
Krause, Almanca, Türkçe, İngilizce ve Fransızca biliyor.

Asuman Krause’nin 7 Eylül 2022 tarihi itibarı ile Twitter hesabında 12.300 takipçisi, mavi tıklı Instagram hesabında 113.000 takipçisi bulunuyor. Ayrıca resmi hesaplarının dışında sosyal medyada farklı platformlarda adına açılmış çok sayıda fan hesapları bulunmakta. Twitter adresi krauseasuman Instagram adresi asumankrauseofficial

Aileler Yarışıyor Sunucusu ASUMAN KRAUSE Kimdir, Nereli, Evli Mi, Kaç Yaşında? https://youtu.be/5b1jfS-EHpU