Haberler

Survivor Nisa Fanları 1 Milyon Tweet Attı

Survivor Nisa fanları Twitter’da AlgınınFarkında NisaYanındayız hashtagı ile tweetler atmaya başladılar. Geceden bu yana atılan tweetlerin toplam sayısı yaklaşık 1 milyon rakamına ulaştı. (dizianaliz.com özel haber)

Survivor 2020 tüm hızıyla sürüyor. Finale sayılı günler kaldı ancak yarışmanın başından bu yana sürekli gündemde olan bir isim var o da Nisa Bölükbaşı.

Nisa yarışmanın başından bu yana motivasyon problemleri yaşıyor.
Güçlü bir yarışmacı olduğu için arkadaşları onu oyunlarda tutabilmek için yarışmanın başından bu yana büyük çaba sarfediyor ancak sorun halen çözülmüş değil. Kırılgan bir yapıda olan yarışmacı sürekli ağlıyor ve bazen yarışmak istemediğini belirtiyor.Acun Ilıcalı da kendisini bu konuda uyarmıştı. Kimseyi zorla tutmadıklarını, gitmek isteyen bir yarışmacı olduğu takdirde gidebileceğini söylemişti. Arkasından Nisa kendine geldiğini ve artık hırslı bir şekilde yarışacağını açıklamıştı.

Yarışmanın 15 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelen son bölümünde ünlüler ve gönüllüler takımları ödül oyununda karşı karşıya geldi.
Fakat ödül oyununda Nisa yoktu. Nisa Bölükbaşı, geçtiğimiz günlerde sakatlanmıştı.
Ayağından sakatlık yaşayan Nisa geçen hafta doktor kontrolünde oyunlara devam etmişti ancak sakatlığının devam etmesi üzerine yeniden kliniğe götürülmüştü.
Herkes Nisa’yı yarışmada göremeyince ‘Nisa neden yok?’ siye düşündü ve bu konuya yarışma sonrası yayınlanan Survivor Ekstra programında açıklık getirildi.
Survivor Ekstra sunucusu Furkan Dede canlı yayın sırasında Acun Ilıcalı ile irtibata geçerek Nisa’nın son durumunu sordu.
Furkan Dede, Acun Ilıcalı’nın cevabını sonrasında açıkladı.
Acun Ilıcalı, Gönüllüler takımından Nisa için bir açıklama yaptı ve Nisa’nın probleminin psikolojik bir durum olduğunu belirtti.
Ancak bu açıklamaya rağmen Nisa fanları duruma tepki gösterdi.
Twitter’da AlgınınFarkında NisaYanındayız hashtagı ile tweetler atmaya başladılar.
Geceden bu yana atılan tweetlerin toplam sayısı yaklaşık 1 milyon rakamına ulaştı.
Nisa fanları tweetlerinde Survivor Ekstra programında algı yapıldığını iddia ettiler.
Ayrıca psikolojik sorun açıklamasını da inandırıcı bulmadıklarını getirdiler.
Nisa fanları Nisa’ya destek olmak için halen tweet atmaya da devam ediyorlar.

Survivor Nisa Fanlarının Tweetleri 1 milyona ulaştı.
Survivor Nisa Fanlarının Tweetleri

One thought on “Survivor Nisa Fanları 1 Milyon Tweet Attı

  • Nisayı yeni bölümlerde bekliyoruz

Yorumlar kapatıldı.