Haberler

Kuruluş Osman 34. bölüm Fragman

Kuruluş Osman 33. (son) bölüm geride kaldı. 34. Bölüm fragmanı da yayınlandı. Peki 34. bölümde neler yaşanacak? Sizler için yeni bölüm ile ilgili vir analiz yazısı hazırladık.

Fragman videosunu da yazımıza ekledik. Kuruluş Osman izle! Kuruluş Osman dizisi 34. yeni bölümü ile 18 Kasım 2020 Çarşamba günü ATV ekranlarında olacak. Kuruluş Osman dizisinin bu hafta yayınlanacak yeni neler yaşanacak?

Kuruluş Osman 34 Bölüm Tanıtım Fragmanı

Kuruluş Osman 34 Bölüm Tanıtım

Kuruluş Osman reytinglerde birinci ve ikinci sıra dışında neredeyse başka sıra tanımıyor ve tüm dünyada yoğun ilgi görmeye devam ediyor. Özellikle Pakistan’da dizinin çok izlendiği biliniyor. Genellikle her yeni bölüm fragmanı da milyonlarca izlenerek YouTube trendler listesine giriyor. Peki dizinin yeni bölümünde neler olabilir? Tahminler şu şekilde.

Ertuğrul Bey’in rahatsızlığı Tekrar nüksetmiştir ve durumu iyi değildir. Abisi Savcı Bey’i kurtaran Osman Bey, Şimdi de Gündüz Bey’ i yaralayan Aya Nikola’dan hesap soracak. Soracaktır sormasına fakat Aya Nikola daha erken davranacak.

Geyhatunun da desteğiyle Osman Bey’i tuzağa çekmek isteyecektir. Artık Aya Nikola bulunduğu coğrafyanın kime ait olduğunu anlaması gerek diye düşünen Osman Bey ve abileri mutlaka onlara bir hamle yapacaklar.

Aksakallılar reisinin de ekranlarda daha fazla gelmesi ve Konulara dahil olmasını bekliyoruz.

Bir müddet daha Savcı Bey ile Osmanbey arasında geçecek olan Sen – Ben davasına şahit olacağız.

Kuruluş Osman Genel Konusu

O, kömür karası gözleriyle, gaza ve hürriyet ateşini tutuşturacaktı. Adı, Ertuğrul Gazi oğlu Osman’dı…
Karanlığın içinde ona yol gösteren ‘aşk’ oldu…
Kan ve gözyaşıyla sulanan topraklarda, gök ekini gibi biçilen; yedi göğü, yedi yeri, dağları, denizleri aşacak bir milletin rüyasını ‘aşkla’ gördü.
Gücünü kılıcından değil, ‘aşktan’ aldı… Zorbalığa adaletle; köleliğe hürriyetle direnen, tarihin gördüğü en büyük imparatorluğa adını ‘aşkla’ verdi.
72 milleti kıran bozuk düzene karşı başkaldırı, mazlumların sessiz çığlığına umut, Kuruluş’un adı oldu…
Kuruluş Osman… 400 çadırlık bir obadan, ‘ilahi aşkla’ kurulan bir cihan imparatorluğuna yürüyüşün hikayesi…

Kuruluş Osman, Bozdağ Film yapımı olan ve ilk bölümü 20 Kasım 2019 tarihinde yayımlanan, yönetmenliğini Metin Günay’ın yaptığı, senaryosunu ise Mehmet Bozdağ’ın yazdığı tarih ve kurgu türünde olan bir Türk dizisidir.

“Ertuğrul Gazi oğlu Osman! Ne pusatımı emanet ederim ne de kardeşlerimi!”

Kulucahisar Kalesi Bizans’ın eline geçiyor, Osman Bey ağabeyi Savcı Bey’le karşı karşıya geliyor. Oğlu Mönke’yi, Geyhatu’ya teslim ederek Kayı Obası’nı büyük bir tehlikeden kurtaran Osman Bey, Nikola’nın sürpriz bir baskınla Kulucahisar Kalesi’ni ele geçirdiği haberi ile sarsılır. Kulucahisar’ı her ne pahasına olursa olsun geri almaya karar veren Osman Bey, ağabeyi Savcı Bey’in tüm itirazlarına rağmen Nikola ve Flatyos’la yüzleşmeye gider. Aygül ve Selcan Hatun’un dönüşü obadaki dengeleri değiştirirken; Osman Bey’in sözünden çıkarak Kulucahisar’a gitmesi üzerine Savcı Bey, Osman Bey’in tutuklanması emrini verir…