Kimdir

Kardeşlerim İnci Kimdir? Seda Kırımlıoğlu Kimdir?

Kardeşlerim dizisi İnci kimdir? Gerçek ismi ile Seda Kırımlıoğlu kim? Kaç yaşında? Burcu ne? Boyu ve kilosu kaç? Bu soruların cevapları şu sıralar Kardeşlerim dizisi izleyicileri tarafından sıklıkla merak edilmektedir. Kardeşlerim dizisinde İnci karakterine Seda Kırımlıoğlu hayat vermektedir. Sergilediği başarılı oyunculuk performansı ve güzelliği nedeniyle oyuncu dikkatleri üzerine çekmiştir. Oyuncunun hayatı da merak konusu olmuştur. Bu nedenle sizler için değerli oyuncu hakkında bilgiler içeren bir biyografi yazısı hazırladık. Elbette ki ilerleyen günlerde oyuncu röportaj verdikçe daha ayrıntılı bilgiler ortaya çıkacaktır. Zamanla yazımıza eklemeler yapabileceğimizi şimdiden hatırlatalım. İşte Seda Kırımlıoğlu’nun hayatı!

Kardeşlerim İnci Kimdir? Seda Kırımlıoğlu Kim?

27 Şubat 1985 yılında Antalya’da doğmuştur.
Bir ablası ve bir abisi vardır. 26 yaşındayken ‘Anoreksiya’ (yemek yiyememe) hastalığına yakalanmış sonrasında atlatmıştır.
Geçmişte profesyonel basketbolcuydu ve profesyonel olarak buz hokeyi oynadı.
Miss Tourism Turkey 2005 Türkiye Güzeli, Model Of The Universe Dünya 2. olmuştur.
2003 yılından bu yana model, mankenlik ve sunuculuk yapmaktadır.
2019’da tv100 televiyon kanalında 100’de 100 Hayatlar programını sunmuştur.
Artistik Sanatlar Akademisi’nde mankenlik, podyum Arkası ve yürüyüş, zarafet ve fotomodellik üzerine eğitimler vermiştir.
2021’de Kardeşlerim dizisinin oyuncu kadrosu içerisine dahil olmuştur.
Halen dizide İnci karakterine hayat vermektedir.

Kardeşlerim İnci Kimdir?

İki çocuk annesi olan İnci, güzel ve bakımlı bir kadın. Giyimine kuşamına her zaman önem veren İnci, Nebahat Atakul’un en yakın arkadaşı. İnci, güzelliğinin yanında varlıklı bir kadın olmasıyla da dikkatleri üzerine çeken bir anne.

Boyu Ve Kilosu

Balık burcundandır. 1.78 boyundadır ve 54 kilodur. Aslen nereli olduğu, sevgilisi olup olmadığı gibi konular bilinmemektedir. Başarılı oyuncu sosyal medyada Twitter ve İnstagram kullanmaktadır. Ayrıca kendisine ait kişisel bir web sitesi bulunmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada İnstagram hesabında 24.100 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram Adresi sedakrmloglu

Twitter Adresi sedakrmloglu

Kardeşlerim Dizisi İnci Kim? Seda Kırımlıoğlu Kimdir? https://youtu.be/_BYFA0e4Ih0