Kimdir

Ecem Erkek kimdir, nereli? Reklamı, dizileri ve filmleri – Boy Kilosu

Ecem Erkek kimdir, nereli, kaç yaşında? Reklamları, süpürge reklamı, oynadığı dizileri ve filmleri. Boy, kilo, burcu. Twitter ve Instagram adresi. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

Ecem Erkek Kimdir, Kaç Yaşında?

Ecem Erkek 24 Haziran 1989 Ankara doğumlu Türk oyuncudur.
2006 yılında Ankara Ömer Seyfettin Lisesi’nden mezun olduktan sonra oyuncu olmaya karar vererek 2007-2008 yılları arasında Mamak Belediyesi Konservatuvarında tiyatro eğitimi ve 2008 yılında Hacettepe Üniversitesi Türkçe Topluluğu’nda diksiyon eğitimi dersleri almıştır.

2009 yılında Ankara Sanat Tiyatrosu’nda kursiyerlik yapmış, sonrasında ise 2010 yılında Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih-Coğrafya Fakültesi Tiyatro Ana Sanat Dalı bölümünü kazanmış, bu bölümden 2015 yılında mezun olmuştur.

Oyunculuk kariyerine tiyatro oyunlarıyla başlayan oyuncu; Amerikan Rüyası, Woyzeck, Üç Kuruşluk Opera, Tersine Dünya, Romeo & Juliet ve Şark Dişçisi gibi oyunlarda yer almıştır.

2017’de Star TV’de yayınlanan Hayat Sırları dizisinde yer alan oyuncu, daha sonra Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show isimli tiyatro oyununun kadrosuna katılmıştır. Naime rolü ile skeçlerde sergilediği oyunculuk performansı çok beğenilmiştir.

2018 yılında Hakan: Muhafız dizisinde iki bölümde yer alan oyuncu, 2020 yılında Güldür Güldür programında sergilediği başarılı performansla 46. Altın Kelebek Ödüllerinde En İyi Kadın Komedi Oyuncu adayı olmuş, ödül etkinliği 2020 İdlib saldırısı nedeniyle iptal edilmiştir. Daha sonra gerçekleştirilen törende ödülü kazanmıştır.

Ecem Erkek güzel bir sese de sahiptir. Taksim Trio ile birlikte Bu Da Gelir Bu Da Geçer ve Nereden Bileceksiniz şarkılarını seslendirmiştir.

2021 yılında ise ilk sinema deneyimi olan Yılmaz Erdoğan’ın Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? adlı tiyatro eserinden uyarlanan Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? filminde Gülseren Biröz karakterini canlandırarak gerçekleştirdi.

Aslen Nereli? Evli Mi? Burcu Boyu Kilosu

Aslen Sivas, İmranlılıdır. Yengeç burcundandır. 1.64 m. boyundadır ve 59 kilodur.
2016 yılında Yüce Armağan Erkek’le evlenmiştir.
4 yıl süren evlilik hayatı 2020 yılında boşanarak bitmiştir.

Ünlü aktris sosyal medyada Twitter ve Instagram kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada Twitter hesabında 7.997 takipçisi, Facebook fan sayfasında 15.794 takipçisi, mavi tıklı Instagram hesabında ise 930.000 takipçisi bulunmaktadır. Twitter adresi EcemErkek1 Instagram adresi ecem.erkek Facebook Fan Sayfası ecemmerkek

Dizileri ve Filmleri

2017 – Hayat Sırları (Şirin Kuzgun) (Star TV)
2017 – 2021 – Güldür Güldür Show (Naime) (Show TV)
2018 – Hakan: Muhafız (Sıla) (Netflix)
2021 – Sen Hiç Ateşböceği Gördün mü? / Film (Gülseren Biröz) (Netflix)
2022 – Aşk Kumardır (Exxen)
Yakında – Müjdemi İsterim (Müjde)

Ecem Erkek Reklamı

Garanti BBVA 19 Mayıs Reklamı

Ecem Erkek Aura Clenmax Süpürge Reklamı

İhlas Pazarlama – Aura Cleanmax Süpürge Reklam Filmi

Ecem Erkek Biyografi Videosu

Güldür Güldür Naime Kimdir? Ecem Erkek Kim? Kaç Yaşında? Nereli? Burcu Ne? Boyu Ve Kilosu https://youtu.be/9JJtthjPnZo