Kimdir

Aşk Mantık İntikam Musa Kim? Gerçek Adı İle Mehmet Yılmaz Kimdir?

Aşk Mantık İntikam Musa kim? Gerçek adı nedir? Aşk Mantık İntikam dizisinde Musa karakterini hangi oyuncu canlandırıyor? Aşk Mantık İntikam oyuncuları arasında bulunan Mehmet Yılmaz kimdir? Kaç yaşında? Tüm bu soruların cevapları şu sıralar Aşk Mantık İntikam izleyicileri tarafından merak edilmektedir. Oyuncunun biyografi ve Vikipedi bilgileri arama motorlarında aranmaktadır. Peki Mehmet Yılmaz kimdir?

Aşk Mantık İntikam Dizisi Musa Kim? Mehmet Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında?

1993 yılında Üsküdar’da doğdu. Lise yıllarında tiyatro ve oyunculuğa ilgi duymaya başladı. 2009 yılında Barış Atay’ın yönettiği ‘’Yaşasın Polis ‘’ filminde oynadı. Aynı sene Barış Atay’ın yönettiği Shakespeare oyunlarındaki kadın erkek ilişkilerini inceleyen çalışmada görev aldı. 2010 ve 2011 senesinde Pınar Yıldırım’ın yönettiği oyunlarda oynadı. 2012 senesinde Yeditepe Üniversitesi Tiyatro Bölümüne girdi. 2016 yılında Versus Tiyatro bünyesinde Metin Balay’ın yönettiği Kanlı Düğün ve Hamlet oyunlarında teknik ve oyuncu olarak görev aldı. Şu sıralar Aşk Mantık İntikam dizisinde Musa karakterine hayat vermektedir. Aşk Mantık İntikam oyuncunun ilk yer aldığı dizidir. Burcu, boyu ve kilosu gibi bilgiler şimdilik bilinmiyor. Evli olup olmadığı sevgilisi olup olmadığı gibi özel hayatında dair bilgiler zamanla oyuncu röportaj verdikçe ortaya çıkacaktır. Aslen nereli olduğu gibi bilgiler araştırılsa da şimdilik bu bilgi bilinmiyor. İlerleyen günlerde yazımızda güncellemeler yapabileceğimizi şimdiden hatırlatalım.

İnstagram Adresi

Başarılı oyuncunun İnstagram adresinde 32.200 takipçisi bulunmaktadır. Oyuncunun her geçen gün takipçi sayısı hızla artmktadır. Aşk Mantık İntikam dizisinde yer aldığı bölümlerin sayısı arttıkça da bu yükselişin sürmesi beklenmektedir. Sizler için adresi buraya ekledik.

mehmetmiyilmaz