Kimdir

Arif Güloğlu Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu! Burcu Ne?

BKM Mutfak alt yapı oyuncusu olan ve Kanal D erkanlarında yayınlanan Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 programında izleyici karşısına çıkan Arif Güloğlu kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Boyu, kilosu ve burcu. Sevgilisi var mı? Hayatı ve bilinmeyenleri. Facebook, İnstagram ve Twitter adresi. Hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Vikipedi bilgileri.

Arif Güloğlu Kimdir?

Arif Güloğlu yer aldığı skeçlerde enerjisi ile izleyiciden tam not almayı başaran ÇGHB 2 oyuncuları arasında bulunan bir genç yetenek. Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncusu programda özellikle ergen tiplemeleri ve Ankaralı genç tiplemeleri ile tanınıyor. Söylediği rap şarkıları ile de izleyicinin hafızasında yer edinmiş durumda. Sempatik ve gülen yüzü ile de genç kızların da oldukça dikkatini çekiyor. Peki çok sayıda alt yapı skeçlerinde yer alan Arif Güloğlu kimdir?

Kaç Yaşında?

Arif Güloğlu Hayatı https://youtu.be/_Z0cxce4eeA

Arif Güloğlu 18 Eylül 1997 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Ankara’da çeşitli tiyatrolarda bir çok rol üstlendi ve buna İstanbul’da da devam etti. 19 yaşında İstanbul’a yerleşti. Bir yandan da hayali olan oyunculuk için çabaladı ve 2018 yılında Çok Güzel Hareketler 2 ekibine dahil oldu ve hala orada yer almaktadır. Stand Talends ajansına kayıtlı olarak da kariyerini sürdürmektedir. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Reklamcılık bölümünde eğitim ve öğretim hayatına devam eden genç oyuncu koyu bir Beşiktaş taraftarıdır. Yakın zamanda Lenfoma teşhisi konulan yetenekli oyuncunun tedavisi halen sürüyor. Buradan kendisine geçmiş olsun diyor ve acil şifalar diliyoruz.

Boyu Ve Kilosu – Burcu

1.73 boyundadır, 69 kilodadır ve başak burcudur. Ankaralı oyuncu yaşantısını Ankara’da ailesi ile sürdürmektedir. Sevgili var mı henüz bilinmiyor.

İnstagram adresi https://www.instagram.com/arifguloglluu/

Twitter adresi https://twitter.com/guloglluu