Kimdir

Alican Aytekin Kimdir? (Sen Çal Kapımı Seyfi)

Sen Çal Kapımı dizisinde Seyfi karakterini canlandıran Alican Aytekin kimdir ve nereli? İnstagram kullanıyor mu? Adresi nedir? Kaç yaşında? Burcu, boyu ve kilosu nedir? Bugüne kadar hangi dizilerde ve filmlerde oynadı. Tüm ayrıntılar biyografi yazımızda.

Alican Aytekin Kimdir?

Alican Aytekin, 20 Ekim 1990 tarihinde İstanbul’da doğdu.
Gaziantep’lidir ve çok güzel yemek yapabilmektedir. YouTube’da da videoları bulunuyor.

Akrep burcudur, 1.78 boyunda ve 72 kilodur.

Eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Tv Haberciliği ve Programcılığı Bölümü’nde tamamlayan oyuncu daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi de almıştır.

Bugüne kadar bir çok reklamn filminde yer alan ünlü oyuncu ilk olarak Kanal D ekranlarında yayınlanan Artiz Mektebi isimli yarışmanın birincisi oldu.

İlk oyunculuk deneyimini 2013 yılında rol aldığı Hayat Şarkısı, Bizim Okul dizileri ile yaşadı; Galip Derviş ve daha sonra Gölgedekiler dizisinde rol aldı. Sonrasında Star Tv’de yayınlanan; kadrosunda Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen, Mert Fırat, Ferit Aktuğ, Yıldıray Şahinler, Selim Bayraktar, Hayal Köseoğlu, Duygu Sarışın ve Tansu Biçer gibi isimlerin yer aldığı Ufak Tefek Cinayetler dizisinin kadrosunda yer aldı ve
İlhan karakterini canlandırdı. Ayrıca Her Şey Aşktan, 10. Köy Teyatora ve Ölü Yatırım filmlerinde oynadı.

Yakın zamanda Hayalimdeki Gelinlik yarışmasını da sundu ancak program kısa sürdü.

Yaşantısını İstanbul Beşiktaş’ta sürdüren ünlü ismin bu yazının hazırlandığı an itibarı ile İnstagram hesabında 23 bin 400 takipçisi bulunmaktadır.

İnstagram adresi https://www.instagram.com/alicanaytekin/

Günümüzde FOX ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde Seyfi Çiçek karakterine hayat vermektedir.