Yemin Dizisi Tülay Kimdir? Büşra Oğur Kimdir? Oynadığı Diziler

Yemin dizisindeki Tülay kimdir? Gerçek adı ile Büşra Oğur kimdir? Kaç yaşında? Kanal 7 televizyon kanalının fenomen dizisi Yemin dizisinde Tülay karakterine hayat veren oyuncu kim? Bu soruların cevapları şu sıralar Yemin dizisi izleyicileri tarafından yoğun şekilde arama motorlarında aranmaktadır. Bu nedenle Yemin oyuncuları arasında bulunan Büşra Oğur hakkında bilgiler içeren bilgilendirici bir biyografi yazısı hazırladık. Oynadığı diziler ve filmlerden bahsettik. İşte Büşra Oğur’un hayatı!

Yemin Dizisi Tülay Kimdir? Büşra Oğur Kimdir?

Büşra Oğur 25 Temmuz 1990 İstanbul, Türkiye doğumlu sunucu ve oyuncudur. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Sinema ve Televizyon bölümünde 2008 ile 2012 yılları arasında tamamlamıştır. Ayrıca Türk-Alman Yaz Akademisi, Başkent İletişim Bilimleri Akademisi gibi kurumlarda diksiyon, spikerlik ve sunuculuk eğitimleri almıştır. BJK TV’de 2013 yılında yaklaşık bir yıl boyunca sunuculuk yapmıştır.

Oynadığı Diziler

2014 yılından bu yana ise dizilerde ve filmlerde oyunculuk yapmaktadır.
2014 yılında Kiraz Mevsimi dizisinde Defne karakterine hayat vermiştir.
2015’te Kurtlar Vadisi: Pusu, Şehrin Melekleri, Çilek Kokusu dizilerinde oynamıştır.
2017’de Kırlangıç Fırtınası televizyon dizisi ile kariyerini sürdürmüştür.
Ayrıca Kanal 7 televizyon kanalının Hayat Dediğin televizyon filmi serisinde oynamıştır.
Günümüzde ise Kanal 7 televizyon kanalının fenomen dizisi olan Yemin dizisinde Tülay karakterine hayat vermektedir. Meriç Esener menajerlik bünyesinde yeni projelerde de yer almaya devam etmektedir.


Aslan burcundan olan Büşra Oğur’un boyu ve kilosu bilinmiyor. Aslen nereli olduğu, sevgilisi olup olmadığı gibi bilgiler henüz bilinmiyor ancak ilerleyen günlerde röportaj verdikçe belki bu bilgilere ulaşılabilir.

Başarılı oyuncu sosyal medyada genellikle Facebook ve İnstagram kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada İnstagram hesabında 17.600 takipçisi bulunmaktadır. Hem oyunculuğu ile hem de güzelliği nedeni ile dikkatlerin her daim üzerinde olduğu Büşra Oğur’un takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır. Yemin dizisinde yer aldığı bölümlerin sayısı arttıkça da bu yükselişin sürmesi beklenmektedir.

İnstagram Adresi busraogur

Yemin Dizisi Tülay Kim? Büşra Oğur Kimdir? Oynadığı Diziler https://youtu.be/6LMeMnp60PE

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.