Yemin Dizisi Emir’in Oğlu Yiğit Kimdir? Ahmet Ömer Akıner Kaç Yaşında?

Yemin dizisindeki (Gökberk Demirci) Emir’in oğlu Yiğit kimdir? Gerçek adı ile Ahmet Ömer Akıner kimdir? Kaç yaşında? Bu soruların cevapları Yemin dizisini izleyenler tarafından şu sıralar sıklıkla arama motorlarında aranmaktadır. Bu nedenle sizler için aradığınız soruların cevaplarına yer veren bir yazı hazırladık.

Kanal 7 dizisi olan Yemin dizisi tüm dünyada ilgiyle izlenmeye devam ediyor. Dizinin oyuncuları da bu nedenle merak edilmekte. O oyunculardan birisi de Ahmet Ömer Akıner. Minik oyuncu Yemin dizisinde ‘Yiğit Tarhun’ karakterini canlandırmaktadır.

4 Eylül 2015 tarihinde dünyaya gelmiştir. Hande Aytar menajerlik ajansına kayıtlı olarak çeşitli projelerde yer almaktadır. Bugüne kadar Yapı Kredi, Axa Sigorta, LCW gibi önemli markaların reklamlarında yer almıştır. Ayrıca Uysallar dizisinin oyuncu kadrosu içerisinde yer almıştır.

Başak burcundandır. 1.30 metre boyundadır ve 35 kilodur. İnstagram platformunda ailesi tarafından yönetilen bir İnstagram hesabı mevcuttur. Bu yazının hazırlandığı sırada hesabında 1.890 takipçisi bulunmaktadır. Ahmet Ömer Akıner’in takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır. Yemin dizisi bir çok ülkede yayınlanmaya devam ettiği için bu artışın önümüzdeki günlerde de sürmesi beklenmektedir.

İnstagram Adresi ahmetomer_akiner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.