Yasak Elma 86. Bölüm Fragmanı! Yeni Bölüm

Yasak Elma 86. Bölüm Fragmanı İzle! Yasak Elma 86 Bölüm Fragman yayınlandı. Peki Yasak Elma’nın yeni bölümünde neler olacak? Sizler için yeni bölüm analiz yazısı hazırladık. Talat Bulut Diziden Ayrılıyor Mu? Halit Öldü Mü? Yasak Elma’da bir çok oyuncu diziden ayrıldı ve yeni bir çok oyuncu da kadroya dahil oldu. Bir dönem kapandı. Peki neler olacak?

Yasak Elma 86. Yeni Bölüm Fragmanı İzle

Yasak Elma 86 Bölüm Fragmanı

Talat Bulut Diziden Ayrılıyor Mu? Halit Öldü Mü? Ölmese Neler Olabilirdi?

Ender Yıldız ve Şahika’nın birlik olup Halit’i merdivenden atmalarıyla Halit ölmeyecek ama kendisini ölmüş gibi gösterecek. Ender, Şahika ve Yıldız’ın neler yapabileceğini izleyecek. Ender ve Şahika’nın arkasından neler yaptığını görünce ve Yıldız’ın onlardan ne kadar masum olduğunu tek derdi Halit ve oğlu olduğunu anlayacak en sonunda ortaya çıkıp Yıldız ile evlenecek.

Kaya’nın gidişine üzülen Ender Halit’i de kaybedince buna çok üzülüp Kaya’nın peşinden gidecek ve Şahika’nın Ender ve Kaya’ya oynadığı oyunu öğrenip anlayınca tekrardan barışıp evlenecekler.

Şahika bu arada boş durmayacak Mert’i şirketten çıkarma peşinde olacak. Mert buluşmaya geleceğini söyleyip gitmeyerek ve Zehra’yı Şahika’nın yanına göndererek zaten ona karşı olan Şahika’yı kendisine karşı daha da tehlikeli bir duruma getirdi. Çünkü Şahika kendisine oynanan bu oyunu Mert’in yanına bırakmayacak. Onu şirketten ve evden çıkarmak için Zehra ile uğraşacak.

Ender ise Şahika’nın bütün oyunlarından sonra Yıldız’ın da Şahika ile birlik olup ona kurdukları oyunu yani ses kaydını duyması üzerine Şahika ve Yıldız için yeni oyunları olacak. Dizi analiz yazımız buraya kadardı. Talat Bulut diziden ayrıldı ama bir sahnesi daha olabilir diye düşündük.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.