Tozluyaka Ali Kim? Kaan Mirac Sezen Kimdir? Kaç Yaşında?

Tozluyaka dizisindeki Ali kim? Kaan Mirac Sezen kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Nerede okuyor? Hakkında bilgiler içeren yazı.

Kaan Mirac Sezen 2002 Bursa doğumludur ve 20 yaşındadır. TED Koleji mezunudur.
Televi Menajerliğe kayıtlı olarak dizi ve film dünyasına adım atan Kaan Mirac Sezen Bilkent Üniversitesi Sahne Sanatları bölümünü yarıda bırakmış Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi’ne geçiş yapmıştır.

İlk oyunculuk eğitimini Ekim Sanat Atolyesi’nde almıştır. İstanbul Şehir Tiyatroları bünyesinde tiyatro oyunlarında sahne almaktadır. İstanbul Şehir tiyatrolarında, Ay Carmela oyununda sahneye çıkmaktadır. Kaan Mirac Sezen FOX ekranlarında yayınlanmakta olan Tozluyaka dizisinde yakışıklı ve zeki bir üniversite öğrencisi olan Ali karakterine hayat vermektedir.

Tozluyaka Ali Öztürk Kim?

Gözü kara, dürüst, herkese dost.

Olduğu yeri benimseyen, elindekilerle yetinen , tüm bunlara rağmen yaşama sevincini ve hayata dair umutlarını hiç kaybetmeyen deli dolu bir genç. Doğru bildiğinden şaşmamak konusunda annesinin kopyası. Tek farkı; sevdikleri uğruna herkesi feda edecek kadar gözü kara biri. Arkadaşlarıyla arasında görünmez ama bir o kadar da güçlü, asla kopmayacak bir bağ vardır. Ali’den her şeyini alabilirsiniz, hatta canını bile ama sevdiklerini asla!

Genç oyuncu sosyal medyada Instagram kullanıyor. Bu yazının hazırlandığı an itibarı ile hesabında 94.700 takipçisi bulunmaktadır. Şimdilik burcu, boyu, kilosu, doğum tarihi, sevgilisi gibi bilgiler bilinmiyor.

Instagram Adresi kmsezen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir