Survivor Panorama Sunucusu İhsan Tarkan kimdir?

İhsan Tarkan kim ve kaç yaşında? Yemekteyiz ve Survivor programındaki görevi nedir? Yapım şirketi var mı?

İhsan Tarkan 1980 yılında Sakarya’da dünyaya geldi. Liseyi İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Marmara Üniversitesi Spor Akademisinden mezundur.
Ayrıca Anadolu Üniversitesi İşletme bölümünü de bitirdi.

Uzun süre İstanbul Etiler’de Mayadrom Sports Center’da spor eğitmenliği yapan İhsan Tarkan’ı ekran severler ilk olarak Var mısın Yok musun? yarışması ile tanıdı.

Spor dünyasında ünlülerin hocası olarak da anılan İhsan Tarkan, Var mısın Yok musun yarışmasında son iki kutuda 100.000 ve 500.000 kaldığında Hamdi Bey’in 220 Bin liralık teklifi reddetmiş ve kutusuna gitmiştir.
Kutusundan ise 100.000 lira çıkmıştır. Bu cesareti ile de yarışmada dikkatleri üzerine çekmiştir.

Ayrıca İhsan Tarkan 2010 yılında da Survivor’a katılmış ve yarışmada ikinci olmuştur.

Beşiktaş futbol takımını tutan ve Voleybol ile de arası çok iyi olan ünlü isim Bir dönem çalınan kimliği nedeni ile çok zor günler geçirdi. 4 ayrı işlemediği suç yüzünden bir çok dava ile uğraşmak zorunda kaldı.

Günümüzde ayrıca Tv8 ve 8.5 ekranlarında yayınlanan Survivor Panorama programında yarışmayla ilgili yaptığı yorumlar ile gündeme gelmektedir.

Son zamanlarda Promere produksiyon’da organizasyon işine yönelen ünlü isim MasterChef, Yemekteyiz ve Survivor yarışmasında yer alacak isimleri belirleyen ekipte bulunmaktadır. Tv 8’de yayınlanan bir çok programın arka planında hazırlanmasına katkı sunmaktadır. Bu nedenle İnstagram hesabındaki paylaşımları yarışmalara katılmak isteyen insanların yorumlarıyla dolup taşıyor. Bu yazının hazırlandığı an itibarıyla resmi İnstagram hesabında 89.000 takipçisi bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.