Survivor Batuhan Karacakaya Kimdir Nereli? Kaç Yaşında? Dizileri Ve Filmleri

Survivor 2021 kadrosunda ünlüler takımında yarışmacı olarak yer alan oyuncu Batuhan Karacakaya kimdir ve nereli? Hakkında ayrıntılı bilgiler içeren hayat hikayesini konu alan biyografi yazısıdır. Kaç yaşında? Evli mi? Burcu ne? Boyu ve kilosu. Filmleri ve dizileri. YouTube, Twitter ve İnstagram adresi ne? Elendi mi? Şampiyon olabilecek mi?

Batuhan Karacakaya Hayatı https://youtu.be/1_kcLkpQ6yc

Batuhan Karacakaya 5 Şubat 1997 tarihinde Gülhayat Karacakaya, Birol Karacakaya çiftinin oğlu olarak İstanbul’da dünyaya geldi.
Bir kız kardeşi vardır. Babası mimardır.
Şişli Ufuk Koleji’nde okuyan Batuhan Karacakaya babasının izinden giderek, İngilizce Mimarlık bölümünü 2019’da bitirdi.
Küçük yaşlardan itibaren reklam filmlerinde, dizilerde ve filmlerde oynamaya başladı.

Batuhan Karacakaya Dizileri Ve Filmleri

Sağır Oda dizisinde küçük bir rolle yer aldıktan sonra henüz 7 yaşındayken 2004’te Büyük Buluşma dizisinde Tunç rolü ile ilk profesyonel oyunculuk deneyimini yaşadı.
Sonrasında Beşinci Boyut ve Bıçak Sırtı dizilerinde de oyunculuk yaptı ancak en çok tanınmasına sebep olan dizi ise 2008-2010 yılları arasında
yayınlanan ve büyük ilgi gören Aşk-ı Memnu dizisi oldu.
Dizide evin küçük oğlu olan Bülent Ziyagil rolünü canlandırdı ve sergilediği oyunculuk performansı ile izleyicinin takdirini topladı.
İlerleyen yıllarda Umutsuz Ev Kadınları ve Diriliş Ertuğrul dizilerinde de oyunculuk yapan ünlü isim Bekle Beni, Dersimiz Atatürk, Aşk Tesadüfleri Sever, Uzun Hikaye filmlerinde de rol aldı.

Batuhan Karacakaya Nereli? Boyu Ve Kilosu

2021’de TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasında ünlüler takımında yer alan ünlü oyuncu yaşantısını İstanbul’da sürdürüyor.
Aslen de İstanbullu’dur. Bekardır. Kova burcudur. 1.82 boyunda ve 75 kilodur.
Koyu Galatasaray taraftarıdır. Tam bir spor severdir ve Kayak sporu, vücut geliştirme sporları ile yakından ilgilenmektedir.
Sosyal medyayı aktif şekilde kullanan oyuncunun bu yazının hazırlandığı an itibarı ile YouTube kanalında 5.380 abonesi, İnstagram hesabında 196 bin takipçisi bulunuyor. Survivor sonrası bu sayıların hızla artması bekleniyor.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/karacakayaaa/

YouTube Kanalı Adresi https://www.youtube.com/channel/UCXro9kB3N7RBN1drY7AwoWw

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir