Survivor 2021 Aleyna Çalışkan Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Burcu – Boyu Ve Kilosu

Survivor 2021 yarışmasına yedeklerden doğru 18. bölüm itibarı ile katılan yeni yarışmacı Aleyna Çalışkan kimdir ve nereli? Gönüllüler takımında yer alan fitness sporcusu Survivor Aleyna kaç yaşında? Boyu, burcu ve kilosu. Evli mi? İnstagram ve Facebook kullanıyor mu? Hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Vikipedi bilgileri. Hayatı.

Survivor 2021 Aleyna Çalışkan Kimdir?

Survivor Aleyna Hayatı https://youtu.be/k1tG6-GvMu8

Aleyna Çalışkan, 15 Temmuz 1998 tarihinde dünyaya geldi.
Liseyi Çorlu Bahçelievler Mesleki Ve Anadolu Lisesi’nde okudu.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi’nde okuyan Aleyna Çalışkan, 12 yaşından beri sporla ilgileniyor.
Voleybol, badminton, karate, kayak ve boks sporlarına da ilgisi olan Aleyna Çalışkan yaptığı sıkı antrenmanların sonucunda fit bir görünüme kavuştu.
Profesyonel olarak vücut geliştirme ve fitness da Türkiye şampiyonluğu bulunan Aleyna’nın kişisel hobileri arasında dans etmekte yer alıyor.
Zumba ve tango danslarına karşı ilgisi olan Aleyna Çalışkan bir yandan da pilates eğitmenliği yapıyor.

2015’te atv ekranlarında yayınlanan Kızlar Ve Anneleri isimli yarışma programında annesi ile birlikte yarışan Aleyna Çalışkan, 2019’da Silivri Değirmenköy Domates Güzellik Yarışması’nda da 1. oldu.
Ayrıca yakın zamanda Kuaförüm Sensin programında da model olarak yer aldı.
Son olarak Woman Life TV YouTube kanalında bir süre egzersiz üzerine hazırladığı videoları ile yer alan Aleyna Çalışkan, 2021’de ise TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor yarışmasına yedeklerden katıldı ve gönüllüler takımı yarışmacıları arasında yer aldı.

Survivor Aleyna Çalışkan Nereli?


Halen Beden Eğitimi Öğretmenliği bölümünde okuyan Aleyna aslen baba taraından Tekirdağ Çorlu’ludur.
Bekardır. Yengeç burcudur. 1.67 boyunda ve 53 kilodur.
Seyahat etmeyi, doğayla baş başa kalmayı çok seven yarışmacı koyu Galatasaraylı. Tam bir hayvansever ve çok sevdiği bir köpeği bulunuyor.
Facebook ve İnstagram’ı aktif şekilde kullanıyor ve bu yazının hazırlandığı an itibarı ile İnstagram hesabında 64.100 takipçisi bulunuyor.

İnstagram adresi https://www.instagram.com/aleynaclsknn/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.