Kimdir

Sadakatsiz Ali Kim? Alp Akar Kimdir? Yaş Boyu Kilosu! Dizileri Ve Filmleri

Sadakatsiz dizisindeki Ali kim? Gerçek adı ile Alp Akar kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Tüm bu soruların cevapları ve Wikipedia bilgileri bugünlerde çok merak edilmektedir. Genç oyuncunun doğum günü tarihi, yaş, boyu ve kilosu gibi ayrıntılı bilgileri arama motorlarında aranmaktadır. Bu nedenle Alp Akar hakkında bilgiler içeren bir biyografi yazısı hazırladık. Oynadığı dizileri ve filmleri liste halinde yazımızın sonuna ekledik. İşte Alp Akar’ın hayatı!

Sadakatsiz Ali Kim? Alp Akar Kimdir? Kaç Yaşında?

Alp Akar 27 Şubat 2006 tarihinde İstanbul’da doğdu.
Günümüzde Sancaktepe Çözüm Akademi Anadolu Lisesi’nde eğitimine devam eden Alp Akar, 2009 yılından itibaren yirmiye yakın dizi ve film projelerinde yer aldı. Ayrıca Kinder Süt Dilimi, Çilek Mobilya, Omo gibi önemli markaların reklamlarında yer aldı.

Canım Ailem ve Ezel gibi diziler ile ilk oyunculuk tecrübelerini yaşadı. Çocuk olmasına rağmen istikrarlı bir kariyer sürdüren yetenekli oyuncu Geniş Aile, Umutsuz Ev Kadınları, Hayat Dediğin, Vicdan, Arka Sokaklar, Kertenkele, Çifte Saadet, Vatanım Sensin, Güldüy Güldüy Show gibi önemli yapımlarda yer aldı. Ayrıca Ekonomi Tıkırında, Berzah: Cin Alemi filmlerinde oynadı.

Yer aldığı projelerde sergilediği oyunculuk performansı nedeniyle izleyicinin takdirini kazandı ve oyunculuk macerasını sürdürdü. Yetenekli oyuncu Alp Akar 2017-2018 yılları arasında Bizim Hikaye dizisinde Fikret karakteri ile tanınan bir oyuncu haline geldi.
2019 yılında Payitaht Abdülhamid dizisinde Şehzade Nureddin rolü ile yer aldı.
Yine 2019 yılında TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Remzi karakterine hayat verdi.
Yakın zamanda ‘Pota’ isimli sinema filminde oynadı.
2020 yılından itibaren ise Kanal D televizyon kanalının dizisi olan Sadakatsiz dizisinde ‘Ali’ karakterini canlandırmaktadır.

Sadakatsiz Ali Kimdir?

Ali Arslan

On bir yaşında. Asya ve Volkan’ın oğlu. Tekirdağ’da doğmuş büyümüş. Çocuktan ziyade, kocaman bir adam. Hassas, düşünceli, neşeli. Annesini de babasını da çok seviyor ama babasıyla daha arkadaş gibi. Annesi doktor olduğu, zaman zaman nöbete kaldığı için, babasıyla daha sağlam bir ilişki kurmuş. Annesi ve babasının boşanmasından, arkadaşı Selen’in yaşadığı üzüntüleri yaşamaktan deli gibi korkuyor.

Burcu Boyu Ve Kilosu

Actors Management ajansına kayıtlı olarak çeşitli projelerde yer almaya devam eden oyuncu yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Menajerliğini Özcan Ür yapmaktadır.
Balık burcundandır. 1.52 metre boyundadır ve 40 kilodur. Sevgilisi olup olmadığı, aslen nereli olduğu gibi bilgileri henüz bilinmiyor.

İnstagram Adresi alpakarofficial_

Adına açılmış çok sayıda fan hesabı bulunan genç yetenek sosyal medyada genellikle Facebook ve İnstagram kullanıyor. Bu yazının hazırlandığı sırada mavi tıklı İnstagram adresinde 226.000 takipçisi bulunuyor. Başarılı oyuncunun takipçi sayısı her geçen gün artmaktadır. Sadakatsiz dizisinde yer aldığı bölümlerin sayısı arttıkça da takipçi sayısındaki artışın sürmesi beklenmektedir.

Dizileri Ve Filmleri

2021 – Pota (Sinema Filmi)

2020 -Sadakatsiz (Ali) (TV Dizisi)

2019 – Doğduğun Ev Kaderindir (Remzi) (TV Dizisi)

2019 – Payitaht Abdülhamid (Şehzade Nureddin) (TV Dizisi)

2017-2018 – Bizim Hikaye (Fikret) (TV Dizisi)

2016 – Berzah: Cin Alemi ( Sinema Filmi)

2016 – Vatanım Sensin (Küçük Salih) (TV Dizisi)

2016 – Çifte Saadet (Mert) (TV Dizisi)

2016 – Güldüy Güldüy (TV Dizisi)

2015 – Kertenkele (Sezgin) (TV Dizisi)

2015 – Ekonomi Tıkırında (Sinema Filmi)

2014 – Arka Sokaklar (TV Dizisi)

2013 – Vicdan (Can) (TV Dizisi)

2013 – Hayat Dediğin (TV Dizisi)

2011 – Umutsuz Ev Kadınları (Çetin) (TV Dizisi)

2011 – Geniş Aile (TV Dizisi)

2010 – Ezel (TV Dizisi)

2009 – Canım Ailem (TV Dizisi)

Sadakatsiz Ali Kim? Alp Akar Kimdir? Kaç Yaşında? Oynadığı Dizileri Filmleri – Yaş Kilo Burcu Boyu https://youtu.be/utlxQMg4VZo

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir