Özge Demirtel – Ada Masalı Biricik Kimdir? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi

Star TV ekranlarının yeni yaz dizisi başladı. Bu yazın en çok ilgi görmesi beklenen dizileri arasında olan Ada Masalı oyuncuları da oldukça merak ediliyor. Ada Masalı oyuncu kadrosu içerisinde bulunan Özge Demirtel hakkında da izleyiciler yoğun bir şekilde arama motorlarında çeşitli konularda aramalar yapmaya başladı. Ada Masalı Biricik kimdir ve gerçek adı ne? Kaç yaşında ve nereli? Bugüne kadar oynadığı diziler gibi çeşitli aramalar yapılıyor. Bu nedenle kendisi hakkında bir biyografi yazısı hazırladık. Ayrıca başarılı oyuncunun İnstagram adresi de bulunmaya çalışılıyor. Sizler için yazımıza adresini ekledik. Yeni bir oyuncu olduğu için yeni bilgiler de zamanla ortaya çıkacaktır. Bizler de yazımıza o zaman eklemeler yapacağız.

Özge Demirtel Kimdir? Ada Masalı Biricik

Ada Masalı dizisinde Haziran’ın en yakın arkadaşı Biricik karakterine hayat veren oyuncunun ismi Özge Demirtel’dir. Ada Masalı dizisi oyuncunun ilk dizi deneyimidir. Yaşantısını İstanbul’da sürdürmektedir. Sosyal medyada görüldüğü kadarı ile sadece İnstagram kullanmaktadır.

Özge Demirtel İnstagram Adresi : https://www.instagram.com/ozge.demirtel/

25 Mayıs 1994 tarihinde dünyaya geldi. İlk oyunculuk deneyimini Gökhan Türkmen’in ‘Sır’ adlı video klibi ile yaşadı.

Kariyerine oyunculuk alanında sürdürmek isteyen Özge Demirtel, bu alanda aldığı eğitimleri ise tamamladı.

Yüzmeyi, dalmayı ve hayvanları çok seven güzel oyuncu, şimdilerde ise Star Tv ekranlarında yayınlanmakta olan ‘Ada Masalı’ adlı dizide Biricik karakterine hayat veriyor.

Özge Demirtel, ikizler burcu özelliklerini taşımaktadır. Sevgilisi var mı yok mu bilinmiyor. Aslen nereli olduğu boy ve kilosu gibi bilgiler henüz net bilinmiyor ancak 1.65 boyunda ve 55 kg gibi bir tahmin belki yapılabilir. İlerleyen zamanlarda tüm bu bilgiler ortaya çıkacaktır. Yazımızı o zaman yeniden düzenleyeceğiz.

Özge Demirtel’in rol aldığı diziler:

2021 – Ada Masalı (TV Dizisi)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir