YouTuber Mesut Can Tomay Hakkında Bilinmeyenler

Bu yazımızda Mesut Can Tomay kimdir? Konusunu işleyeceğiz. Kaç yaşındadır ve nerelidir? Nasıl ünlü oldu? Bugüne kadar hangi dizi ve filmlerde yer aldı? Gibi soruların yanıtlarını biyografi makalemizde bulabilirsiniz.

Mesut Can Tomay 2 Haziran 1999 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Baba tarafından aslen Kars’lıdır.

Bir videosunda babasının sert bir mizacı olduğunu anlatmak istemiş ancak yanlış anlaşılıp babasının öldüğü sanılmıştır. Sonrasında çıkıp babasının hayatta olduğunu açıklamak zorunda kalmıştır. 9 yaşına kadar ilköğretim 2. sınıf dahil, Kars’ın Yusufpaşa Mahallesi’nde doğmuş ve büyümüştür.

Onu YouTube’dan tanıyanlar bir anda büyük çıkış yaptı dese de bu kesinlikle doğru bir tespit değil. Başarılı olabilmek için çok küçük yaştan beri çabaladığını bir çok kez başarısız olduğunu bilmenizi isterim.
Ve başarı yolunda ilerlerken de bir çok kişi tarafından eleştirildiğini halen de eleştirilmeye devam edildiğini biliyoruz.

Hayat böyle arkadaşlar. Birileri sadece eleştirir birileri de sürekli bir şeyler üretir. Neyse konumuza dönelim. Bakalım Mesut Can neler üretmiş?

İlk oyunculuk deneyimini 2012 YILINDA Türkün Uzayla imtihanı isimli dizi ile gerçekleştirmiştir.Özellikle dizi ve televizyon dünyası öncesinde çekmiş olduğu vine videoları ve katıldığı Yetenek Sizsiniz yarışması ile tanınmıştır.
Yetenek Sizsiniz programında yaptığı taklitler ile büyük beğeni kazanmış, yarışmada yarı finale kadar yükselmeyi başarmıştır. Hom Ofis, Kördüğüm, Tam Kafadan dizilerinde ayrıca Yolsuzlar Çetesi, Heredot Cevdet Saati, Mc Dandik,İkinci Şans, ve Maidenin Altın günü filmlerinde oyunculuk yaptı.

Ancak şu ana kadarki en büyük çıkışını Ali Biçim ile çektikleri videoları Youtube’de yayınlamasıyla yaptı. Enes Batur ve bir çok YouTuber ile de videolar çekti. Youtube dünyasına 2019 yılında giriş yapmış kısa süre içinde sempatik tavırları ile yüksek kitlelerin ilgisini çekmeyi başarmıştır.
Bu yazının hazırlandığı sırada Youtube video kanalında toplam 1 Milyon 320 bin abonesi bulunmaktadır. Videolarının toplam izlenmesi ise 51 milyon civarındadır.İnstagram hesabında da 1 Milyon takipçisi bulunmakta. Son olarak da Mesut Can Tomay İkizler burcudur ve 1.74 boyundadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir