Mehmet Baştürk Kimdir? Yemin Dizisi Baran Kim?

Mehmet Baştürk Kimdir? Kaç yaşında? Aslen Nereli? Yemin dizisi Baran kim? Oynadığı diziler ve filmler. Hayatı hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

Mehmet Baştürk model, oyuncu ve yorumcudur. 10 Mayıs 1993 Lefkoşa doğumlu olan Mehmet Baştürk, aslen Bayburtlu’dur.

İlkokul eğitimini İstanbul’da liseyi ise Kocaeli’de bitirmiştir. Üniversite eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olan Mehmet Baştürk uzun yıllar bağlama ile ilgilenmiş; piyano ve şan eğitimi almıştır. Şiir okumayı seven oyuncu, bir dönem diksiyon, sunuculuk ve spikerlik eğitimi de almıştır.

Başarılı oyuncunun 3 sinema filmi mevcut. 2019 yapımı olan “45-25 Kusursuz Cinayet” ve “Araf-3” sinema filmlerinde başrol oynayan Mehmet Baştürk’ün en son oynadığı “Siyah İncinin Sırrı-2” adlı sinema filmi ise uluslararası bir yapım.

Oyuncu Mehmet Baştürk, modelliğin yanı sıra kendi YouTube kanalında şiir yorumlayarak dikkatleri üzerine çekiyor. Kendisini modellik, oyunculuk ve yorumculuk alanında geliştiren ve geliştirmeye devam eden Mehmet Baştürk; ders çıkarılması gereken hikayeleri ve yorumladığı duygu yüklü şiirleri YouTube kanalından paylaşıyor.

Baştürk, 2020 yılında “Emanet” dizisinde şizofren ve takıntılı bir karakter olan Ozan karakteri ile seyirciyi ekrana kilitlemeyi başarmış ve sosyal medyada “kötü bir karakter bu kadar mı sevdirir kendini” yorumlarıyla seyirciden tam not almıştı.
Başarılı oyuncu şimdilerde ise Kanal 7 dizisi olan Yemin dizisinde Baran karakterine hayat vermektedir.

Boğa burcundan olan Mehmet Baştürk’ün boy ve kilo bilgisi şimdilik bilinmiyor. Reklam, organizasyon, Web tasarım, cast, menajerlik ve basım-yayın hizmetlerinde faaliyet gösteren CM Yapım’ın kurucu ortağı olan Baştürk sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanıyor ve kendisine ait kişisel bir web sitesi de var.

Kişisel Web Sitesi http://www.mehmetbasturk.com.tr/

Twitter mehmetbasturkmb

Facebook mehmetbasturkMB

İnstagram mehmetbasturkmb

YouTube MehmetBaştürkMB

Mehmet Baştürk Dizileri ve Filmleri

2018- Hayat Fakültesi – Kısa Film – Adem/Başrol
2019- Araf 3 – Sinema Filmi – Zeki/Başrol
2019- 45-25 Kusursuz Cinayet – Sinema Filmi – Mehmet Komiser/Başrol
2020- Siyah İncinin Sırrı 2 – Sinema Filmi-Hakan
2021- Emanet – Dizi – Ozan

Yemin Dizisi Baran Kim? Oyuncu Mehmet Baştürk Kimdir? https://youtu.be/ktLsfsKsn-U

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.