Masumlar Apartmanı Son Ve Yeni Bölüm İzle!

Masumlar Apartmanı dizisinin son ve yeni bölümünü aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz. Her hafta yeni bölüm yayınlandıkça yazımız güncellenecek. Ayrıca dizi ile ilgili analiz yazımıza göz atmanızı da tavsiye ederiz.

Masumlar Apartmanı isimli haftalık televizyon dizisi 15 Eylül 2020’de Trt ekranlarında yayın hayatına start verdi. Prodüksiyonu Ogm Medya’ya ait dizinin yönetmen koltuğunda ise Çağrı Vila LOSTUVALI, Çiğdem BOZALİ ve ENDER MIHLAR bulunuyor.

Gülseren BUDAYICIOĞLU ‘nun “Madalyonun İçi” adlı romanından uyarlanmış dram türünde dizinin başrollerinde Birkan SOKULLU, Farah Zeynep ABDULLAH, Merve DİZDAR ve Ezgi MOLA yer alıyor. Dizinin senaristliğini ise Deniz MADANOĞLU ve Rana MAMATLIOĞLU yapmaktadır.

Masumlar Apartmanı Son Bölüm İzle

Takıntılı iki kız kardeş olan Safiye ve Gülben aynı evde yaşamaktadır. Safiye kızkardeşine nazaran küçüklüğünde annesinden yeteri kadar sevgi görememiş ve bu durumun etkisini uzun süre üzerinden atamamıştır. Evin tek erkek kardeşi olan Han ise kardeşlerinin babalarıyla birlikte aynı evde yaşamaktadır.

Han’ın bu dünyadaki yegâne amacı bir ömür boyu sadık kalmak istediği ailesini geçindirebilmek ve hepsini tek bir çatı altında kanatları altına alabilmektir.
İnci’yi görür görmez Han’ın hayatı değişir ve farklı bir boyut kazanır. İlk görüşte âşık olur. İnci’den kendisini alamaz, kendisini koparamaz, bir ömür boyu mutlu olma hayalleri kurar. Han çocukluğunda hep acılar çekmiş, travmalar yaşamış, kendine has davranışlar kazanmıştır. Eskiye ait, geçmişe ait ne varsa özlem duyar ve sürekli eşyalarını biriktirir. Nostaljik bir karaktere sahiptir. İnci’yi de sonsuza değin sahip olmak ister ve kendini bu duygudan kurtaramaz.

Ailenin küçük kızı Neriman başkalarına acı çektirmekten zevk alan aksi ve huysuz bir kızdır. Demesiyle ve radyocu kız kardeşi İnci ile birlikte aynı evi paylaşmaktadır. Geçirdiği talihsiz bir kaza sonucu Han’ı tanımış, evlenmiş ve birlikte dünya evine girmişlerdir. Fakat İnci bir türlü huzur bulamamaktadır. Zira hayatındaki erkeklerden en başta da babasından nefret etmektedir. Eski nişanlısı Uygar da bu nefretten payını fazlasıyla alır. Dedesinin kendisini sahiplenen korumacı hareketlerine karşı ise son derece olgun bir tavırla yaklaşır.

İnci hayatındaki bütün bu olumsuzluklara ve sıkıntılara çare olacağını düşünerek ani bir evlilik kararı verir ve Han’la birlikte girdiği dünya evinde mutluluğu ve huzuru arar. Acaba bu ikili Han ve İnci ne kadar birbirine hayat arkadaşı olabilecek ve karşılaştıkları zorluklara karşı göğüs gerebilecek mi?

Masumlar Apartmanı Dizi Analiz

Farklı karakerlerde bu iki insan bir arada mutluluğu yakalayabileceği huzur dolu, mutluluk dolu günlere kavuşabilecek mi? Yoksa kendi hayatları içerisinde ayrı ayrı oradan oraya savrulacakları ve sürüklenecekleri karmakarışık ilişkilerin tam ortasında mı bulacaklar kendilerini? Dramatik aynı zamanda bir o kadar da psikolojik etkileri yoğun olayların karakterlerin bulanık yaşantılarına nasıl değdiğini ve dokunduğunu hep birlikte izleyip göreceğiz.

Eminim ki izleyicinin kendisi adına da bu diziden çıkarılacak bir hayli ders olsa gerek.
Masumlar Apartmanı dizisi Gülseren BUDAYICIOĞLU’nun “Madalyonun İçi” adlı romandan alındığı ve bu romandan uyarlandığı için bazı karakterler de diziye sonradan dahil edilmiştir. Diziye uyarlanan romanda bu karakterler olmamasına rağmen diziye sonradan Ege, Esat, Esra, Han, İnci, Memduh ve Uygar karakterleri dahil olmuştur. Bu karakterler de diziye yeni bir soluk getirmiş, diziye farklı bir bakış açısı kazandırmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.