Masumiyet Dizisi Konusu Ve Oyuncuları

Bu yazımızda sizlere FOX TV’nin yeni dizisi olan Masumiyet dizisinin konusu, oyuncuları ve dizideki karakterler hakkında hızlı bir şekilde
bilgiler vereceğiz. Oyuncu kadrosunda kimler var ve hangi karakterlere hayat veriyorlar yazımızdan bilgi edinebilirsiniz.
Masumiyet dizisi hangi kanalda? Saat kaçta?

24 Şubat Çarşamba günü saat 20:00’da Fox ekranlarında 1. bölümü ile yer alan Masumiyet dizisinin yapımını Gold Film üstleniyor. ‘Gerçek ardında iz bırakır’ sloganıyla duyurulan dizinin yapımcılığını Faruk Turgut’un üstlendi. Yönetmen koltuğunda Ömür Atay’ın bulunuyor. Öykü ve senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme aldı.

Masumiyet Dizisi Oyuncuları Kimler? İsimleri


“Masumiyet” dizisinin oyuncu kadrosunda birbirinden değerli oyuncular bulunuyor.
Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır gibi uzun süredir ekranlarda yer almayan dev isimler dizinin baş rollerini paylaşıyor.
Özellikle Hülya Avşar’ın televizyon dizilerine verdiği beş yıllık aranın ardından ekranlara “Masumiyet” ile geri dönmesi reyting açısından
büyük önem arz ediyor.
Avşar’ın, canlandıracağı Hale Ilgaz karakterinin oldukça ilgi görmesi bekleniyor.
Çocuklarına, özellikle oğluna düşkün bir anne olan Hale Ilgaz, kibirli ve kusursuz cemiyet kadını görüntüsüyle çok konuşulacak.
Avşar’ın dizide oğlu İlker’e Serkay Tütüncü, eşi İsmail Ilgaz’a ise Ertuğrul Postoğlu hayat veriyor.

Büyük merakla beklenen dizide başarılı oyuncu Mehmet Aslantuğ ise Harun Orhun karakterine hayat veriyor. Dizide; dünyası kızı İrem’in (Deniz Işın) etrafında dönen Harun’un hayatı, müstakbel damadı İlker’e (Serkay Tütüncü) yönelik dehşetli suçlamalarla lekelenecek ve babalığa dair en büyük sınavdan geçecek. Güçlü oyuncu kadrosuyla adından söz ettiren dizi, çarpıcı hikayesiyle de çok konuşulacak.

Masumiyet Dizisinin Konusu


Masumiyet’in oyuncu kadrosunda ayrıca İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer gibi saymakla bitmeyecek birbirinden başarılı isimler bulunuyor.
Sosyal medyada yayınlanan fragman videoları şimdiden büyük ilgi gören dizinin konusu ise şu şekilde;
Evli ve iki çocuk annesi Bahar’ın (Deniz Çakır) hayatı, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla değişir.
Kızı Ela’nın (İlayda Alişan) ilk aşkı, yaşıtı bir üniversite öğrencisi değil babasının, başkasıyla evlenmek üzere olan 35 yaşındaki patronudur.
Kızını bu yanlış ilişkiden kurtarmaya çalışan Bahar, ne yapsa da olacakların önüne geçemez.
Bahar ve ailesinin hayatı, Ela’nın 19. yaş gününde sonsuza kadar değişir.

Masumiyet Tüm Oyuncu Kadrosu İsimleri

Serkay Tütüncü, İlayda Alişan, Deniz Işın, Selen Uçer, Tolga Güleç, Neslihan Arslan, Asena Tuğal, Ertuğrul Postoğlu, Alayça Gidişoğlu, Kimya Gökçe Aytaç, Gizem Ergün, Asena Keskinci, Ozan Kaya Oktu, Adin Külçe, Almina Günaydın, Sevgi Temel ve Rüçhan Çalışkur.

Dizide Kim Kimdir?

Hale Ilgaz

Hülya Avşar

Hale Ilgaz Hülya Avşar

İlker’in annesi, belgesel kanallarında gördüğümüz o yırtıcı anne kaplanların insan versiyonu. Pençeleri oğlunu korumak için her an hazır. Çocuğunun babası İsmail Ilgaz’ınsa, başka türlü hayatta kalamazsın çünkü! Kibirli, snob ve ulaşılmaz kusursuz cemiyet kadını görüntüsünün altında sistematik psikolojik şiddet mağduru bir eş ve yorgun bir anne saklı.

Harun Orhun

Mehmet Aslantuğ

Harun Orhun Mehmet Aslantuğ

Steril, bembeyaz dünyası müstakbel damadına yönelik dehşetli suçlamalarla lekelenecek olan Harun, dünyası kızı İrem’in etrafında dönen gerçek bir ‘’süper baba’’. Babalığa dair en büyük sınavını eşinin zamansız kaybıyla verdiğine inansa da, Harun’un babalık sınavı yaşanacak vahşetle birlikte yeni başlıyor.

Bahar Yüksel

Deniz Çakır

Bahar Yüksel Deniz Çakır

Genç yaşta anne olmayı seçip üniversitenin kapısından dönmüş olan Bahar hayallerini ve ideallerini çoktan unutmuş, gücünün farkında olmayan sıradan bir kadın. Domestik görüntüsünün altında saklı olan gücü, 19 yaşındaki kızının yanlış bir adama aşık olmasıyla ortaya çıkacak. 

Ela Yüksel

İlayda Alişan

Ela Yüksel İlayda Alişan

Bahar’ın 19 yaşındaki kızı. Lise bitmiş, üniversite heyecanı başlamış. Her şeyi yapabileceğine inandığı, her yöne sapmak istediği yaşta. Yolun eeeen başında… Tipik bir Z kuşağı mensubu. Bir tıkla dünyayı değiştiririm derken olmayacak bir aşkla koşup kendi dünyası değişecek. 

İlker Ilgaz

Serkay Tütüncü

İlker Ilgaz Serkay Tütüncü

Otoriter ve mükemmeliyetçi babası ile çocukluğundan beri irili ufaklı tüm hatalarının üstünü örten annesi arasında kendi kimliğini bulamamış bir narsist. Varlık, güç ve gösteriş içinde geçen, kişisel başarılarla taçlanan 35 yıllık hayatı bir gecede tepe taklak olurken, o güne kadar cemiyet ve ekonomi sayfalarını süsleyen adı 3. Sayfaya taşınacak. 

İrem Orhun

Deniz Işın

İrem Orhun Deniz Işın

Standart sosyetik güzel etiketinden ‘’içeriklerinin’’ hakkıyla kurtulmuş popüler bir influencer. Babasının prensesi. Uzun süredir bir dargın bir barışık flört ettiği İlker’le evlenmek onun için adeta yerine getirmesi gereken bir sosyal challenge.

Masumiyet Dizisi İnstagram Hesabı  https://www.instagram.com/masumiyetfox/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.