Uğur Yılmaz Deniz Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? İnstagram Adresi Ne?

MasterChef Türkiye 2020 kadrosu içerisinde yer alan Uğur Yılmaz kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Facebook, Twitter, YouTube ve İnstagram adresi ne? Elendi mi? Yemekteyiz programına katıldı mı? Ana kadroya seçilen yarışmacı hakkında hazırlanmış ayrıntılı biyografi yazısıdır.

(Dilerseniz bu yazıya Serhat Uzunkök YouTube kanalından video biyografi şeklinde de ulaşabilirsiniz)

MasterChef Uğur Yılmaz Deniz Kimdir Ve Nereli

MasterChef Uğur Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli

1994 doğumlu olan ve Akdeniz Üniversitesinde aşçılık eğitimi alan Uğur Yılmaz Deniz, MasterChef’e Antalya Muratpaşa’dan katılıyor ve aslen de Antalyalı.
İki kardeşi vardır. Abisi Sezer Deniz de cheflik yapmaktadır.

Aşçılığa çok severek başlamadığını fakat öğrendikçe ilgisinin arttığını söyleyen Uğur Yılmaz, ilk iş tecrübesini küçük bir restoranda yaşamıştır. Her gün öğrendiği bilgilere yenilerini ekledikçe kendini geliştirdiğini fark eden Uğur Yılmaz Deniz, çalıştığı yerden ayrılıp İl Riccio Bodrum’da çalışmaya başlamıştır.
Orada 7 İtalyan şef ile birlikte çalışma şansını yakaladığını ifade eden Uğur Yılmaz Deniz, iş hayatına cruise gemisi olan Mein Schiff 2’de devam ederek tecrübelerine bir yenisini daha eklemiştir.
6 aylık serüvenin ardından Türkiye’ye dönen Uğur Yılmaz Deniz, Kıbrıs Elexus Hotel’de işe başlamış fakat orada bilgilerinin köreldiğini fark edince,
Katar’da çalışmaya karar vererek 2 sene boyunca orada aktif olarak mesleğini icra etmiştir.

Fransız mutfağında, Asya Mutfağında ve İtalyan mutfağında oldukça yeteneklidir.
Eleme turlarında enerjisinin çok düşük olması ve yavaş olması sebebi ile Mehmet Şefin bazı eleştirilerine maruz kalsa da MasterChef 2020’nin kadrosunda yer almaya hak kazanan Uğur Yılmaz Deniz, yarışmaya katılmayı çok istediğini ve kadroda yer aldığı için çok mutlu olduğunu ifade etmiştir.

MasterChef Türkiye’de ana kadroya giren 13.isim olan Uğur Yılmaz,
ana kadroda yer aldıktan kısa süre sonra talihsiz bir tulumba tatlısı tecrübesi yaşadığı için yarışmaya çok iyi başlayamasa da şu anda efendi kişiliği ile ve yakışıklılığı ile izleyicilerin dikkatini çeken isimlerinden olmayı başardı.

Sosyal medyayı aktif şekilde kullanıyor ve bu yazının hazırlandığı an itibarı ile İnstagram hesabında 19.700 takipçisi,
Twitter hesabında da 800’e yakın takipçisi bulunmaktadır. Tabi şimdilik.

İnstagram adresi https://www.instagram.com/uguryilmazdeniz/

Twitter adresi https://twitter.com/uguryilmazdeniz

Facebook adresi https://www.facebook.com/uguryilmazdeniz07

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.