MasterChef Mert Yılmaz Kimdir? Kaç Yaşında? Nereli? İnstagram Adresi

MasterChef Mert Yılmaz kimdir? MasterChef Türkiye 2021 yarışmacısı Mert Yılmaz kaç yaşında? MasterChef Mert aslen nereli? İnstagram Adresi ne? Nerede aşıyor? Nerelerde çalıştı? Hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

MasterChef Yarışmacısı Mert Yılmaz Kimdir?

MasterChef Mert Yılmaz Kimdir? https://youtu.be/VU3wYV9Oq0E

Mert Yılmaz, 29 yaşındadır.
Aslen Bolu Mengenli’dir.
Los Angeles’tan MasterChef Türkiye 2021 için Türkiye’ye gelen Mert Yılmaz, özel bir catering firmasının aşçılığını yapmış.
Ama geçtiğimiz aylarda işi bırakmıştır..
Son üç aydır bulunduğu ve taksicilik yaptığı Los Angeles’ten yeniden mesleğinde ilerlemek amacı ile MasterChef Türkiye için gelmiş.
2009 yılında Bolu Mengen aşçılık bölümünden mezun olduktan sonra 4 sene mesleğini icra etmiş ancak sonrasında tam sekiz yıl ara vermiş.

Bir Üst Tura Çıktı!

Seyahat etmeyi ve anlık yaşamayı çok seven MasterChef Mert bu sekiz yıl boyunca dünyanın değişik yerlerine seyahat etmiş.
MasterChef Türkiye ön eleme turunda şeflere ızgara somon hazırlayan Mert Yılmaz, yemeğinin lezzeti sayesinde üç evet alarak sonraki tura geçmeyi başarmıştı.
Üçlü düello turunda da başarısını sürdürdü.
Bu turda Ozan Gül ve İsmail İlhan Şenbayram ile karşılaştı.
Şefler 50 dakika içerisinde yarışmacılardan lazanya hazırlamalarını istedi.
Jüri üyelerinin verdiği karara göre, Mert Yılmaz bir üst tura çıkmaya hak kazandı.
Yarışmacının 16 kişilik ana kadroya seçilip seçilmeyeceği ise önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

Sevgilisi Var Mı?

Sosyal medyada görüldüğü kadarı ile sadece İnstagram kullanan yarışmacının bu yazının hazırlandığı an itibarı ile hesabında 2.859 takipçisi bulunmaktadır. Bugüne kadar 601 paylaşım yapmıştır. Fotoğraf çekinmeyi ve spor yapmayı çok seviyor. Yakışıklı yarışmacının sevgilisi olup olmadığı da merak edilen konular arasındaydı. İstanbul’da yaşayan Gökçe isminde bir hayat arkadaşının olduğunu yarışma esnasında Somer Şef ile sohbet ederken dile getirmiştir.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/chefmert/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.