MasterChef Barbaros Yoloğlu Kimdir Nereli?

MasterChef Türkiye 2020 yarışmacısı Barbaros Yoloğlu kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Facebook, YouTube ve İnstagram kullanıyor mu? Yemekteyiz programına katıldı mı? Ana kadroya seçilen 9. iddialı yarışmacı hakkında bilgiler içeren biyografi yazısıdır.

( Dilerseniz Serhat Uzunkök YouTube kanalından hayatını anlatan bu biyografi videosuna da bakabilirsiniz )

MasterChef Barbaros’un Hayatı

MasterChef Türkiye’yi ben kazanamazsam kimse kazanamaz diyerek yarışmaya başvuran Barbaros Yoloğlu, programa başladığı ilk andan itibaren en çok dikkat çeken yarışmacılardan birisi oldu.
Öz güveninin yüksek oluşu ve bu öz güvenin altını doldurabilmesi ile şimdiden yarışmanın favorileri arasında gösteriliyor.

İlk elemede yaptığı levrek ile şeflerin gözüne girmeyi başarmıştı ve sonrasında da başarıyla yoluna devam etti.
26 yaşındaki Barbaros Yoloğlu Bodrum Bitez’de bir restoranda aşçılık yapıyor.
Özellikle mutfakta et ürünlerinde ve deniz ürünlerinde oldukça uzman ama mutfağın diğer alanlarında da bilgi sahibi. İngilizce ve Rusça biliyor.

Bakışları özellikle çok tartışılmıştı ancak yaptığı ne olursa olsun ciddiye alan son derece odaklanarak çalışan bir yapısı var.
Zaten kendisini tamamen yarışmaya odaklandığını MasterChef’in ana kadrosu için yapılan elemelerde girdiği ilk yarışta önlüğü alarak gösterdi ve artık 16 kişilik ana kadronun içinde.
‘Yaptığım yemeği kendim beğenmediysem kimsenin önüne koymam’ diyerek sunduğu, soya sosunu ön plana çıkardığı yaratıcı yemeği ile
ismi yazılı olan önlüğü giymeyi başardı.

Barbaros Yoloğlu ana kadroya girdikten sonra sosyal medyada MasterChef’te kartların yeniden dağıtıldığı yorumları yapıldı ve kendisi Joker’e benzetildi.

Tam bir hayvan sever, doğa tutkunu ve gezgin. Boş zamanlarında daha çok doğal ortamlarda doğayla bütünleşmeyi seviyor. Atıcılık sporu yapıyor.
Edebiyat ve müzikle de arası iyi ve bateri çalabiliyor.

Aslen Samsun Alaçamlı. Geçmişte oldukça kiloluymuş ama bu kilolarını vermeyi başarmış..

Çok sık olmasa da Facebook ve İnstagram kullanıyor ve bu yazının an itibarı ile İnstagram hesabında 10.000’e yakın takipçisi bulunuyor.
Tabi şimdilik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir