MasterChef 2021 Fatma Polat Kimdir? Nereli? Kaç Yaşında? Hayatı!

TV8’in fenomen yarışma programı tüm hızı ile devam ediyor. Bu nedenle yarışmacıların hayatları da sıklıkla merak edilmekte. En çok merak edilen yarışmacılardan birisi de Fatma Polat. Peki Masterchef 2021 Fatma Polat kimdir? Aslen nereli? Kaç yaşında? Evli mi? Ne iş yapıyor? İnstagram adresi nedir? Tüm bu soruların cevaplarını içeren, yarışmacı hakkında bilgiler veren bir biyografi yazısı hazırladık. Elbette şimdilik bilgiler kısıtlı ama ilerleyen günlerde yazımıza eklemeler yapabileceğimizi hatırlatalım.

Fatma Polat Kimdir?

MasterChef 2021 Fatma Polat Kimdir? https://youtu.be/hpZK8CDaJT4

Fatma Polat aslen Sivaslıdır.
İstanbul’da yaşamaktadır.
38 yaşındaki yarışmacı 3 çocuk annesidir.
Hobi olarak boksla ilgileniyor ve seviyor. MasterChef 2021’in 1. turunda kayınvalidesinden öğrendiği Malatya yöresine ait yumurtalı köfte ile yarışmada boy göstermiştir.
Şeflerin beğenisini alan yarışmacı üçlü düellolara da katılmaya hak kazanmıştır.
MasterChef Fatma psikoloji ve sosyoloji eğitimi almaktadır.
Aynı zamanda aile danışmanlığı da yapmaktadır.

Üç çocuğu olan Fatma Polat’ın çocuklarından biri 17, diğeri 13 , bir diğeri de 11 yaşında. 17 Yaşındaki Eymen adındaki oğluyla beraber yarışmanın elemelerine katıldı.
Sivaslı olduğu halde eşinin memleketi olan Malatya’nın yumurtalı köftesini birinci turda denedi. Kayınvalidesinin tarifiyle yemek yapma hünerini ortaya koyan Fatma Polat hayatta her şeyi başarabileceğini iddia ediyor. Kendisini ‘öğrenme obezi’ olarak tanımlayan yarışmacı diksiyonu nedeni ile de jüri üyelerinin takdirini toplamayı başarmıştı.

Üçlü Düelloyu da Kazandı!

MasterChef’in 18. bölümünde Fatma Polat, Begüm Mıçı ve Yusuf Altuntaş ile yarıştı. Yarışmacılardan deniz mahsullü pilaki hazırlamaları istendi.
Verilen süre sonunda yarışmacılar hazırladıkları yemekleri şeflerin beğenisine sundu.
En az beğenilen ve yarışmaya veda eden isim Yusuf Altuntaş olurken, düelloyu kazanarak bir üst tura çıkmayı başaran yarışmacı Fatma Polat olarak belirlendi.

İnstagram Adresi

EK: Yarışmacının İnstagram adresi yazıya eklendi.

MasterChef Fatma Polat İnstagram Adresi https://www.instagram.com/fffatmapolat/

Maalesef şu an için İnstagram hesabı veya sosyal medya hesapları bilinmiyor. Yarışmacının tam doğum tarihi de bilinmiyor. Burcu, boyu ve kilosu gibi bilgiler zamanla ortaya çıkarsa yazımıza ekleyeceğiz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.