Levent Sülün Kimdir? Hayatı Ve Bilinmeyenleri

Levent Sülün 8 Kasım 1975, İstanbul doğumludur. Akrep burcudur. 1.70 boyunda ve 72 kilodur. Berna Sülün ile evlidir. Sinema ve dizi film oyuncusu, seslendirme sanatçısıdır.

Sanat hayatına 1995 yılında Çiçek Taksi dizisiyle başlayan Levent Sülün, oyunculuk ve seslendirme sanatçılığını aynı anda başarı ile yapmaktadır.
Sanatçı ayrıca reklam filmlerinde de rol almaktadır.Şu ana kadar toplamda 70’e yakın dizi ve film projelerinde çok farklı karakterleri canlandırarak yer almıştır.

Levent Sülün bugüne kadar Arka Sokaklar, Gölgedekiler, Kurtlar Vadisi Pusu ve Diriliş Ertuğrul gibi birçok önemli dizide rol aldı.
Özellikle Kurtlar Vadisi dizisinde canlandırdığı John Smith karakterini canlandırırken sergilediği oyunculukla izleyicilerin takdirini toplamıştır.

Yakın zamanda Vezir Parmağı, İçimdeki Hazine, Dümdüzz Adam, Mucize 2 Aşk, Mahsusa gibi bir çok filmde de yer alan oyuncu, günümüzde oyunculuğa aktif olarak devam etmektedir.

Çok sıkı bir İnstagram kullanıcısı olan sanatçı yer aldığı tüm projeleri sahiplenerek,yer aldığı filmlerle ve dizilerle ilgili bol bol paylaşım yapmaktadır. Günümüzde filmlerin ve dizilerin izlenmesindeki en büyük etkenlerden birisi kuşkusuz sosyal medya ve Levent Sülün’ün bu durumun farkında olması gerçekten de takdire şayan. Kendisine başarılarının devamını dileriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.