Furkan Kaya Kimdir? Kaç Yaşında? Boyu Ve Kilosu

Furkan Kaya (Ağır Sağlam) kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Boyu ve kilosu nedir? Resmi İnstagram hesabı nedir?

1995 doğumlu olan Furkan Kaya sporcu, antrenör, yazardır.Diyet ve antrenman için profesyonel koçluk hizmeti vermektedir.
Kuvvet, kondisyon ve postür düzeltici egzersizler eğitmenidir. Powerlifting ve Strongman sporcusudur. 1.80 boyunda ve 75 kg.dır.
Ağır Sağlam isimli Youtube kanalının yayıncılarından birisi olan Furkan Kaya, Şehir Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü mezunudur.

Lise yıllarından beri sporla ilgilenmiştir. Futbol ve karma dövüş sporları ile başlayan spor aşkı daha sonra vücut geliştirme ve fitnessa yönelmiştir.
AğırSağlam’ın kurucusu ve yöneticisi olan Furkan Kaya, 2014 yılından beri aktif olarak internet ortamında spor konulu içerikler üretmektedir.

Furkan Kaya arkadaşları; Yüksel Murat Şener ve Emre Cem Dilekoğlu ile birlikte Ağır Sağlam isimli internet sitesinde sosyal medya vasıtasıyla ulaştıkları kişilere spor eğitmenliği ve koçluk yapıyorlar. Sporcular ve sağlıklı yaşamak isteyen sıradan insanlar için vücut geliştirme ve kuvvet kondisyon üzerine video ve yazılı içerikler üretiyorlar.
Fitness ile bilişimi harmanlayan sistemleriyle sporculara özel çözümler üretiyorlar.. Antrenman, beslenme ve motivasyon ağırlıklı içerikleri ile sporseverlerin isteklerine cevap vermekteler.

YouTube kanallarının bu videonun çekildiği an itibarıyle Youtube’da 508 bin abonesi bulunmaktadır.
15 Temmuz 2014’te açılan hesabın şimdiye kadarki toplam görüntülenme sayısı 73 milyonu geçmiş durumda.
Instagram hesaplarında 98 bine yakın takipçileri var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.