Hande Arısoy Kimdir?

Hande Arısoy Kaç yaşında? Boyu ve kilosu ne?

Hande Arısoy 20 yaşında üniversiteden mezun olduktan sonra gayrimenkul sektörüyle tanıştı. 12 sene kadar bu alanda çalıştı. Asistanlıktan, satış ve pazarlama koordinatörlüğüne kadar yükseldi. Türkiye’nin en önemli gayrimenkul şirketlerinde yer aldı. Bulunduğu her pozisyonda da adım adım yükseldi.Gayrimenkul sektöründeki çalışmalarında yaklaşık 6 bin adet konut satışı yaptı.

Senelerce gayrimenkul sektörünün içerisinde bir beyaz yakalı olarak başarıdan başarıya koşan ve sonrasında içinde aradığı mutluluk sırrını sanatta bulan Hande Arısoy oyuncu olma kararını verdikten sonra, Craft, 35.5 Akademi, Federal Film Akademi, Yeşim Cingöz Yazıevi’nde oyunculuk eğitimleri aldı.

Aldığı çeşitli sanat eğitimleri sonrasında tiyatro sanatçılığı, yazarlık ve dublaj seslendirmeleri yapan Hande Arısoy, çalışkanlığı, sıcakkanlılığı ve güzelliğiyle dikkatleri her zaman üzerine çeken bir isim.

Hande Arısoy’un ilk dizisi Baharı Beklerken dizisi oldu ve şu anda Süheyla karakterini canlandırırken sergilediği oyunculuk, ilk dizisi olmasına rağmen oldukça beğeniliyor.

Ayrıca Türkiye’nin El Bab operasyonun konu edildiği, yönetmenliğini Haydar Işık’ın yaptığı Bir Gece Ansızın Gelebiliriz filminde
Yüzbaşı Hande karakteri ile çok yakında sinema severlerin karşısına çıkacak.

Ebru Küçük Akar menajerliğin oyuncusu olan Hande Arısoy 32 yaşındadır, 1. 70 cm boyunda ve 60 kilodur.

Tam bir hayvan sever olan oyuncu, ata binmeyi,yüzmeyi, kayak yapmayı çok sevmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.