Gönül Dağı Veysel Kim? Semih Ertürk Kimdir? İnstagram Adresi

TRT1 ekranlarında yayınlanan Gönül Dağı dizindeki Veysel kim? Semih Ertürk kimdir? Kaç yaşında? Nereli? Boyu, burcu ve kilosu. Bugüne kadar oynadığı diziler ve filmler. İnstagram ve Twitter adresi.

(Dilerseniz video biyografi şeklinde de yazımıza erişebilirsiniz) https://youtu.be/lVl9Y-jyEHs

Semih Ertürk Biyografi

Gönül Dağı Veysel Kim? Semih Ertürk Kimdir? Kaç Yaşında?

Semih Ertürk, 14 Ekim 1993’te İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur.
İlk etapta reklam filmleriyle ve tiyatro oyunları ile kariyerine başlayan oyuncu ilk profesyonel kamera önü oyunculuk deneyimini 2015 yılında “Yok Artık” adlı sinema filminde Apaci rolü gerçekleştirdi.
Daha sonra 2016’da Atv ekranlarında yayınlanan ve başrolünde Oktay Kaynarca’nın yer aldığı “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde Taner karakterine hayat verdi.
Yakın zamanda Mehmetçik Kut’ul Amare dizisinde Said karakteri ile yer alan Semih Ertürk şu sıralar Gönül Dağı dizisinde Veysel karakterine hayat veriyor.

Semih Ertürk İnstagram Adresi

Terazi burcu olan genç oyuncu 1.76 boyunda ve 66 kilo. Tam bir hayvansever ve özellikle köpekleri çok seviyor.
At binme konusunda oldukça usta olan oyuncunun müzikle de arası oldukça iyi ve klarnet çalabiliyor.
Hem oyunculuktaki başarısı hem de yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken genç yetenek, geleceği parlak olan oyuncular arasında gösteriliyor.
Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Semih Ertürk’ün bu yazının hazırlandığı an itibarı ile İnstagram hesabında 15.000’e yakın takipçisi bulunuyor.

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/semiherturk/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.