Gönül Dağı Behçet Kim? Cemil Şahin Kimdir? Nereli? Filmleri Ve Dizileri

Gönül Dağı Behçet kim? Gerçek adı ile Cemil Şahin kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? Oynadığı filmleri ve dizileri neler? Burcu ne? Boyu ve kilosu kaç? Cemil Şahin hakkında bu ve buna benzer çok sayıda sorunun cevabı şu sıralar Gönül Dağı dizisini izleyenler tarafından arama motorlarında aranmaktadır. Gönül Dağı oyuncuları arasına yeni katılan Cemil Şahin’in hayatı merak edilmektedir. Bu nedenle sizler için oyuncu hakkında bilgiler içeren bir biyografi yazısı hazırlamaya çalıştık. Böylece aradığınız soruların yanıtlarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz. İşte Gönül Dağı dizisinin Behçet’i Cemil Şahin hakkındaki tüm ayrıntılar.

Gönül Dağı Behçet Kim? Cemil Şahin Kimdir?

Cemil Şahin 8 Mart 1986 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelmiş Türk dizi ve sinema oyuncusudur.

8 Mart 1986 tarihinde Trabzon’da dünyaya gelen Cemil Şahin, Kahramanmaraş’ta büyümüştür. Çukurova Üniversitesi mezunudur. İlk oyunculuk deneyimini 2010 yılında Arka Sokaklar dizisinde konuk oyuncu olarak yaşamıştır. 2012 yılında İşler Güçler dizisinde Cavit karakterini canlandırdı. 2013 yılında ilk filmi olan Düğün Dernek’te rol aldı. Asıl dönüm noktasını 2014-2015 yıllarında Kardeş Payı dizisindeki Pompacı Kartal tiplemesiyle çok fazla hayran kazanarak yaşadı. 2015 yılı içerisinde Düğün Dernek 2: Sünnet ve Kaçma Birader adlı filmlerde oynadı. 2016 yılında Olaylar Olaylar filminde oynadı. Sonrasında Ailecek Şaşkınız, Aşk Bu Mu, Şahane Hayaller gibi sinema filmlerinde rol alarak kariyerini sürdürdü. Şu sıralar TRT1 ekranlarında yayımlanan Gönül Dağı dizisinde Mezarcı İlyas’ın büyük oğlu olan Behçet karakterini canlandırmaktadır.

Nereli?

Aslen Trabzonludur. Balık burcundandır. 1.76 boyundadır. Twitter ve İnstagram’ı aktif bir şekilde kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı sırada İnstagram adresinde 67.400 takipçisi bulunmaktadır. Twitter hesabında ise 16.100 takipçisi bulunmaktadır. Gönül Dağı dizisinde yer aldığı bölümler ilerledikçe de bu sayıların artış göstermeye devam etmesi beklenmektedir.

İnstagram https://www.instagram.com/cemilsahin___/

Twitter https://twitter.com/duslerimekal

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.