Gönül Dağı 4. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Peki yeni bölümde neler olacak? Taner hislerini belli edecek mi? Dilek’in nişanlısının ne gibi planları var? Dizi Analiz sitesi olarak sizler için analiz ettik.

Gönül Dağı 4 Bölüm Fragmanı

Dilek’in nişanlı olmadığına sevinen Taner ve düğünde yaşanan olaylara rağmen yine de utanıp Dilek’e duygularını anlatamayacak ama Veysel Ramazan ve Cemile bu fırsatı kaçırmayıp onlar için yeni plan kuracaklar dileğin işi uzaması için Ramazan makinayı bozacak.

Veysel ve Cemile de Taner’i Dilek’le konuşması için ikna edecekler. Makinayı yapmaya giden Taner Dilek’le konuşup duygularını anlatacak ama Dilek eski nişanlısından korktuğu için Taner’den uzak duracak. Dileğin eski nişanlısı sinir hastası olduğu için Taner’in başına bela olacak.

Zahide yaşadığı son olaydan sonra ve Sefer’in çocuklarına karsı olan ilgisinden dolayı oda Sefer’e bir şeyler hissedecek. Gittikleri tarlada aralarındaki bağ daha da kuvvetlenecek ve kısa bir süre sonra evlenecekler.

Ramazanın çok üzüldüğünü gören Asuman Ramazan için çok üzülecek ve onu kırmamak için artık sıcak davranacak yine ramazana umut olacak ama asuman atanıp köyden gidecek.

Düğün de yaşanan olay Keriman’ı sevindirip davayı Taner Veysel ve Ramazan’ın üstünden kaldıracaklar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir