Gökberk Demirci kimdir? Eşi, sevgilisi, boyu, kilosu, burcu

Gökberk Demirci kimdir, nereli, kaç yaşında? Eşi, sevgilisi, boyu, kilosu, burcu. Oynadığı dizileri ve filmleri. Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı.

Gökberk Demirci Kimdir? Kaç Yaşında?

Gökberk Demirci, Türk sinema ve dizi oyuncusudur.
20 Ekim 1989 tarihinde İzmit’te doğdu.
Cengiz Küçükayvaz Tiyatrosu ve Actor-ist Akademi’de oyunculuk eğitimleri aldı.

2012 yılında Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam adlı dizide küçük bir rol alarak ilk dizi oyunculuğu deneyimini yaşadı.
2013 yılında Osmanlı’da Derin Devlet dizisinde oynadı.
2014 yılında Universum History isimli belgeselde yer aldı.
2016 yılında Kanal D dizisi olan Hayatımın Aşkı dizisinde Adil karakterini canlandırdı.
2017 yılında Adını Sen Koy dizisinde Kılıç karakterine, Aşk Laftan Anlamaz dizisinde Engin karakterine hayat verdi.
2018 yılında Arka Sokaklar dizisinde Cüneyt karakterini canlandırdı. Aynı yılda Malazgirt 1071 Anadolu’nun Anahtarı filminde Alparslan rolü ile yer aldı.
2019 yılında Savaşın Efsaneleri belgeselinde Tarık Bin Ziyad’ı canlandırdı.
2021 yılında Demir Atlı Gringo filminde rol aldı.
2019 – 2022 yılları arasında Kanal 7 televizyon kanalında günlük olarak yayınlanan Yemin dizisinde başrolde Emir karakterine hayat verdi. Dünyanın farklı ülkelerinde izlenen bu dizi sayesinde tanınan bir oyuncu haline geldi ve çok büyük bir fan kitlesi edindi. Başarılı oyuncu İcon-Talent menajerlik ajansı bünyesinde yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

Aslen Nereli? Boyu Kilosu Burcu

Gökberk Demirci aslen Adanalıdır. 1.81 boyunda 77 kilo ve Terazi burcudur. Göz rengi ela, saç rengi ise kestane rengidir. Antika tutkunudur. Kendisinden altı yaş küçük olan Berkay adındaki kardeşi henüz 18 yaşındayken motosiklet kazası sonucu yaşamını yitirmiştir. Kendisi de motosiklet tutkunudur ancak kardeşinin ölümü ve ailenin tek çocuğu olması sebebi ile bu tutkusundan vazgeçmiştir. Güzel bir sese sahiptir ancak kendi kendine şarkı söylemeyi ve söylemekten çok dinlemeyi tercih etmektedir.

Sporcu bir geçmişe sahiptir. Cross, fitness, basketbol, masa tenisi dahil olmak üzere uzun yıllar karma ring sporları yapmıştır. Asıl branşı Muaythai. 2009 yılında Marmara Bölgesi’nde yapılan bölgeler arası kickbox müsabakalarında üçüncü oldu. Kuzgun Akademi’de İker Can Karagül ve Slovak Belička’dan kılıç kullanma, savunma ve koreografi çalışmaları eğitimi aldı. Bir dönem İtalyan fotoğrafçı Eduardo Delille için model olarak çalışmalar gerçekleştirmiştir. Rexona Survivor, Letgo reklamlarının yüzü olmuştur. Türkiye dışında uluslararası More than just enemies projesinde rol almıştır. Sıkı bir Pink Floyd dinleyicisidir. Hayvanları çok seven tecrübeli oyuncu boş zamanlarında müzik dinlemeyi, hayvanlarla vakit geçirmeyi sevmektedir.
Sosyal medya ve magazin dünyasından uzak kalmayı tercih etmektedir.

Evli mi? Eşi, Sevgilisi

Gökberk Demirci, uzun süre boyunca oyuncu ve Yemin dizisindeki partneri Özge Yağız ile sevgiliydi, evlilik aşamasına gelmişti, sonrasında çift ayrılmıştı. Yakın zamanda ise Özge Yağız ve Gökberk Demirci çiftinin ilişkilerine bir şans daha verdikleri iddiası basına yansımıştır. İkiliden bu konu ile ilgili bir açıklama yapılmadığı için haberlerin doğruluğu belli değildir.

Ünlü oyuncunun bu yazının hazırlandığı sırada mavi tıklı Instagram hesabında 1 milyon 100 bin takipçisi bulunmaktadır. Sosyal medyada farklı platformlarda adına açılmış çok sayıda fan sayfaları mevcuttur. Instagram adresi gokberkdemirci

Dizileri

2012 / Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam / Konuk Oyuncu / TRT 1
2013 / Osmanlı’da Derin Devlet / Yardımcı Oyuncu / Samanyolu TV
2016 / Hayatımın Aşkı / Adil / Yardımcı Oyuncu / Kanal D
2017-2018 / Adını Sen Koy / Kılıç / Yardımcı Oyuncu / Star TV,Tv8
2018 / Arka Sokaklar / Cüneyt / Konuk Oyuncu / Kanal D
2019-2022 / Yemin / Emir Tarhun / Başrol Oyuncusu / Kanal 7

Filmleri

2016 / Yıldızlar da Kayar: Das Borak – Şoför
2015 / Demir Atlı Gringo

Gökberk Demirci Kimdir? https://youtu.be/-652vKNrKy4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir