Gizem Ünsal kimdir? Biyografi – Bir Küçük Gün Işığı Fulya kim?

Gizem Ünsal kimdir, kaç yaşında? Oynadığı dizileri ve filmleri. Sinem Ünsal ile Gizem Ünsal kardeş mi? Hayatı, hakkında bilgiler içeren biyografi yazısı. Wikipedia bilgileri. Instagram adresi. Bir Küçük Gün Işığı dizisindeki Fulya kim? Gerçek adı.

Gizem Ünsal Kimdir? Kaç Yaşında?

Gizem Ünsal 1990, İstanbul doğumlu tiyatro, dizi ve film oyuncusudur.
İlk dizi oyunculuğu deneyimini 2017 yılında Fazilet Hanım Ve Kızları dizisi ile yaşamıştır.
2018 yılında Canlı Maymun Lokantası adli tiyatro oyununda sahne almıştır.
2020 yılında Blutv dizisi olan ve başrollerini Burak Deniz, Dilan Çiçek Deniz ile Cem Davran’ın paylaştığı Yarım Kalan Aşklar dizisinde Ece karakterine hayat vermiştir. Bu dizide sergilediği oyunculuk performansı izleyici tarafından çok beğenilmiştir.
2021 yılında Bize Müsaade filminde Melek rolü ile yer almıştır.
2022’de Sadakatsiz dizisinde yer alan oyuncu şimdilerde ise atv televizyon kanalında yayınlanmakta olan Bir Küçük Gün Işığı dizisinde Fulya karakterini canlandırmaktadır. Ayça Kardeş menajerlik bünyesinde yeni projelerde yer almaya devam etmektedir.

Gizem Ünsal İle Sinem Ünsal Kardeş Mi?

İnstagram hesabının biyografi kısmında Boğaziçi Üniversitesi ve Bahçeşehir Üniversitesi yazan Gizem Ünsal hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor.
Gizem Ünsal 24 Temmuz tarihinde önceki günün doğum günü olduğunu belirten bir gönderi paylaşmıştır. Bu durumda Aslan burcundandır.

Boyu ve kilosu henüz bilinmiyor. Aslen nereli olduğu, evli olup olmadığı sevgilisi olup olmadığı da merak edilse de şimdilik bu konular hakkında hiçbir bilgi bulunmamaktadır.

Gizem Ünsal ile oyuncu Sinem Ünsal’ın arasında bir akrabalık bağı bulunup bulunmadığı da merak edilen konular arasında ancak şimdilik bu konu hakkında da kesin bir bilgi bulunmamakla beraber yüz olarak çok benzemeleri abla kardeş olduklarını düşündürüyor. Başarılı oyuncu ilerleyen zamanlarda basına röportaj verdikçe kendisini daha yakından ve net bilgilerle tanıyabilme imkanı doğacaktır.

Bu yazının hazırlandığı sırada Instagram hesabında 11.000 takipçisi bulunuyor. Bir Küçük Gün Işığı dizisinde yer aldığı bölümlerin sayısı arttıkça hesabındaki takipçi sayısının hızla yükselmesi bekleniyor. Instagram adresi gzmnsl

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir