Gel Dese Aşk Bitti Mi?

Gel Dese Aşk dizisi 5. Bölüm ne oldu? Dizi devam edecek mi yoksa final mi yapacak? Gel Dese Aşk dizisi bitti mi? Son fragmanı yayınlandı mı? Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu gibi oyuncuların baş rollerinde oynadığı Gel Dese Aşk dizisinin final tarihi açıklandı mı? Yeniden ne zaman başlıyor? Bitiyor mu?

Dizi sektöründe ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Gel Dese Aşk dizisi ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Dilerseniz hemen ayrıntılara geçelim.

Gel Dese Aşk Dizisi Devam Edecek Mi? Bitti Mi?

Osman Sınav’ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Murat Onbul’un bulunduğu, Erkan Petekkaya, Şebnem Bozoklu gibi oyuncuların başrollerinde oynadığı Gel Dese Aşk dizisi pazar akşamları oldukça yüksek bir izleyici kitlesi ile yayınlanmaya başlamıştı.
Ancak dizideki bazı sahneler ve çarpık ilişkileri nedeniyle dizi yoğun bir eleştiriye de maruz kalmıştı.
Her hafta pazar akşamı ATV ekranlarında yayınlanan Gel Dese Aşk dizisinin 4. bölümü sonrasında salgın nedeniyle çekimlerine ara verilmişti.
Dizinin takipçileri ise bir çok dizinin çekimleri yeniden başladığı için Gel Dese Aşk’ın da 5. bölümünü bekliyordu.
En son 4. bölümüyle 29 Mart’ta izleyici karşısına çıkan dizinin Temmuz ayının 15’inde yeniden sete çıkacağı haberleri yayınlanmıştı.
Ancak TV100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Gel Dese Aşk dizisinin son dakika kararıyla final yaptığı ve yayından kaldırılacağı açıklandı.
Fakat haberde dizinin 5 bölüm yayınlandığı aktarıldı. Bu da akıllara bir bölüm daha mı yayınlanacak sorusunu getirdi.
Ancak şunu hatırlatmakta fayda var. Gel Dese Aşk reyting açısından bir çok kanal için yeterli reytinglere sahip olan bir dizi,
bu nedenle başka bir kanala transfer edilebilme imkanına sahip. Alınan bu kararla ilgili görüşlerinizi yazının altına yorum olarak yazabilirsiniz.
Sizce dizi bitmeli mi yoksa devam mı etmeli?

Gel Dese Aşk Bitti Mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.