Fikret Kuşkan Zalim İstanbul Dizisinden Ayrıldı Mı?

Yapımcısı Avşar Film olan, yönetmen koltuğunda Şenol Sönmez’in oturduğu, oyuncu kadrosunda Fikret Kuşkan, Deniz Uğur, Mine Tugay, Ozan Dolunay, Berker Güven, İdris Nebi Taşkın, Bahar Şahin, Sera Kutlubey ve Simay Barlas’ın yer aldığı Zalim İstanbul dizisi bitiyor mu? Agah Karaçay karakterine hayat veren Fikret Kuşkan neden dizide yok?

Kanal D ekranlarının ilgi ile izlenen dizisi Zalim İstanbul dizisi ülkemizde yayınlanan birçok dizi gibi çekimlerine korona nedeni ile ara vermişti. Dizinin final yapması da gündemdeydi. Ancak salgının da hafiflemesi ile dizinin 1 Haziran’dan itibaren kaldığı yerden çekimlerine devam edeceği açıklandı. Ancak dizinin en önemli karakterlerinden olan Agah Karaçay’ı canlandıran Fikret Kuşkan’ın diziye devam etmeyeceği yönünde iddialar vardı. Bu iddialar sonrasında usta oyuncu konu ile ilgili İnstagram hesabından bir açıklama yayınladı. Fikret Kuşkan açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

Covid – 19 salgını yüzünden yaşadığımız zorlu pandemi sürecinde hayatı riskli gruba girmeme neden olan kronik hastalıklarım sebebiyle, üzülerek söylüyorum ki çok sevdiğim ve 36 bölüm boyunca Agah karakterine hayat verdiğim ‘Zalim İstanbul’ projesine maalesef devam edemeyeceğim.
Bu konuda doktor raporlarım ve yine doktorlarımın bana kesin talimatı mevcuttur. Takdir edersiniz ki bu zorunda kalmadan alınacak bir karar değildir. Devam etmekte olduğum bir hayatım ve geçindirmek zorunda olduğum bir ailem var, hayatta kalmak önceliğimdir.

Anlayışı ve şimdiye kadarki destekleri için yapım şirketimiz Avşar Film’e ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Daha sağlıklı günlerde görüşmek üzere.
Tüm dostlara merhaba !

Zalim İstanbul Ne Zaman Final Yapacak? Zalim İstanbul Dizisi Bitti Mi?

Şimdiye kadar 36 bölümü yayınlanan dizinin 3 bölümü daha çekilecek. Toplamda 39 bölüm boyunca yayınlanan dizi artık bitiyor. Tabi Fikret Kuşkan diziden ayrıldığı için senaryo yeniden düzenlenmek zorunda kalınacak.

One thought on “Fikret Kuşkan Zalim İstanbul Dizisinden Ayrıldı Mı?

  • 30 Mayıs 2020 tarihinde, saat 15:46
    Permalink

    Kendisi başarılı bir oyuncuydu. Diziden ayrılması üzdü.

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.