Emanet Dizisi Nedim Kimdir? Oğuz Yağcı Kimdir? Kaç Yaşında? Dizileri

Emanet dizisi Nedim kimdir? Oğuz Yağcı kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Oynadığı dizileri ve filmleri neler? Evli mi? Eşi kim? Burcu ne? Boyu ve kilosu kaç? Tüm bu soruların cevapları şu sıralar Kanal 7 dizisi olan Emanet dizisi izleyicileri tarafından sıklıkla aranmaktadır. Bizler de bu soruların yanıtlarını içeren bir biyografi yazısı hazırladık. Böylece aradığınız soruların yanıtlarına kolaylıkla erişebileceksiniz. Elbette ki zamanla yeni bilgiler ortaya çıkabilir. Oyuncu hakkında bulamadığımız bazı bilgileri ilerleyen günlerde elde edebilirsek yazıya ekleyebileceğimizi şimdiden hatırlatalım. İşte Oğuz Yağcı’nın hayatı!

Emanet Dizisi Nedim Kimdir?

Oğuz Yağcı 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Oğuz Yağcı sinema ve dizi film oyuncusudur. Aynı zamanda çeşitli reklam filmlerinde yer almaktadır. Sadri Alışık Kültür Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Kemal Ekenel menajerlik ajansına kayıtlı olarak profesyonel kariyerini sürdürmektedir. Düzgün fiziği nedeni ile özellikle erkek giyim markalarının peşinden koştuğu bir isimdir. 1.88 boyundadır ve 92 kilodur. Oyuncu Seymen Fm sunucusu Gelincik adıyla bilinen Müge Hanımla evli ve Aras adında bir oğlu vardır. Tam doğum tarihi, aslen nereli olduğu ve burç bilgisi gibi bilgilere henüz ulaşılamamıştır.

Dizileri Ve Filmleri

2012’de Maksuf sinema filminde Selim rolü ile yer almıştır. 2013’te Güzel Ve Çirkin dizisinde Cevat, 2014’te Arka Sokaklar dizisinde Yücel karakteri ile yer almıştır. Yine aynı yıl Vahyin İzinde televizyon dizisinde Doğuş karakteri ile yer almıştır. Ulan İstanbul, Savaşçı, Payitaht Abdulhamid, İstanbullu Gelin, Mucize Doktor gibi dizilerde de kısa süreli roller üstlenmiştir. 2020’den itibaren ise Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Emanet dizisinde Nedim karakterini canlandırmaya devam etmektedir.

Oyuncu ayrıca, Kabr-i Cin Mühür, Bordo Bereliler Suriye, Bordo Bereliler 2: Afrin, Mahsusa: Yüz Yıllık Mühür sinema filmlerinde de yer almıştır.

Oynadığı Diziler Ve Filmler

2020 -Emanet (Nedim)
2019 -Mucize Doktor
2018 -Mahsusa: Yüzyıllık Mühür (Ömer)
2018 -Bordo Bereliler: Afrin
2018 -İstanbullu Gelin
2018 -Payitaht Abdülhamid
2018 -Savaşçı
2017 -Bordo Bereliler : Suriye (Bektaş)
2016 -Kabri Cin (Serhat)
2015 -Ulan İstanbul
2014 -Vahyin İzinde
2007-2014 -Arka Sokaklar (Yücel)

Oğuz Yağcı İnstagram Adresi

Başarılı oyuncu genellikle İnstagram kullanmaktadır. Son zamanlarda paylaşımlarını hızlandırmıştır. Bu yazının hazırlandığı sırada hesabında 56.700 takipçisi bulunmaktadır ve bu sayı sürekli artış göstermektedir. Emanet dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça da bu sayının hızla artmaya devam etmesi bekleniyor.

İnstagram https://www.instagram.com/oguzyagciofficial/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir