Emanet Dizisi Çiçek Kim? Beren Akın Kimdir? Beren Demirkaya Biyografi

Emanet Dizisi Çiçek kim? Oyuncu Beren Akın kimdir? Beren Demirkaya kimdir? Kaç yaşında? Burcu ne? Boyu ve kilosu kaç? Oynadığı diziler ve filmler neler? Bu soruların cevapları şu sıralar Kanal 7 ekranlarında yayımlanan Emanet dizisi izleyicileri tarafından sıklıkla merak ediliyor. Bu nedenle oyuncu hakkında bir biyografi yazısı hazırladık. Böylece aradığınız soruların yanıtlarına kolaylıkla ulaşabileceksiniz. Elbette ki zamanla yeni bilgiler ortaya çıkabilir. Bu nedenle bizler de ulaşamadığımız bazı bilgileri elde edebiliriz. Zamanla ve ilerleyen günlerde yazımızda düzenlemeler ve güncellemeler yapabileceğimizi hatırlatalım. İşte Beren Akın’ın hayatı!

Emanet Dizisi Çiçek Kimdir?

Beren Akın oyuncu ve müzisyendir. 25 Şubat 1991’de İstanbul ‘da ailesinin tek çocuğu olarak hayata merhaba dedi. Henüz emeklemeden, dinlediği şarkılarla ritim tutan, konuşmadan, şarkılar mırıldanan Beren, 11 yaşında ilk gerçek bestesini yaptı.

Müziğe yeteneğini ilk fark eden babaannesi Beren’i kolundan tuttuğu gibi konservatuar sınavlarına soktu. MSGSÜ Devlet Konservatuarı klasik gitar bölümünde eğitimine devam ederken oyunculuğa da merak saran Beren; daha sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünde oyunculuk eğitimine başladı.

Bu arada gerçek tutkusu müzikle uğraşmaya, söz ve müziği kendisine ait şarkılar besteleyerek devam ederken, reklam filmlerinde, dizilerde ve sinema filmlerinde rol almaya başladı.

Bir yandan Aylin Taşar’la şan eğitimine devam ederken, 2012 yılında Kemal Seçkin ile tanıştı, hayallerini birleştirerek albüm çalışmalarına başladılar. Müziğe gönül verilen yıllar yılları kovaladı…

Ve 2015’te Beren yeniden “Merhaba Dünya” dedi. Beren’in ilk albümü “Dünya” Mart 2015’te müzik marketlerde yerini aldı.

Beren Akın Dizileri Ve Filmleri

‘Yıldız Masalı’ televizyon dizisinde Işıl, Üsküdar’a Giderken dizisinde Çiğdem, ‘Daire’ isimli sinema filminde Selin, Doksanlar dizisinde Ayşe karakterini canlandırmıştır. Ayrıca İşler Güçler dizisinde konuk oyuncu olarak oynamıştır. Şu sıralar ise Kanal 7 ekranlarında günlük olarak yayımlanmakta olan Emanet dizisinde ‘Çiçek’ karakterini canlandırmaktadır.

Eğitim:

  • 2002-2009 – Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üni. Devlet Konservatuarı (Klasik Gitar Bölümü)
  • 2010-2012- Müjdat Gezen Sanat Merkezi Konservatuar (Tiyatro)

Projeler:

Reklam
-2014 GençTurkcell
-2014 Nokia Lumia
-2013 BP Club Card /Turkcell Serisi (MustafaSandal ile)

İnstagram Adresi

Bu yazının hazırlandığı sırada İnstagram adresinde 73.100 takipçisi bulunmaktadır. Emanet dizisinin yeni bölümleri yayınlandıkça da bu sayının hızla artması beklenmektedir. Ayrıca yeni açtığı YouTube kanalında da şu anda 949 abonesi bulunuyor.

Balık burcu olan oyuncunun aslen nereli olduğu, boyu ve kilosu gibi bazı bilgilere ulaşılamamıştır.

İnstagram https://www.instagram.com/berendemirkaya/

YouTube https://www.youtube.com/channel/UCvSNOKL1qc4sdqNHu4T6XGA/videos

One thought on “Emanet Dizisi Çiçek Kim? Beren Akın Kimdir? Beren Demirkaya Biyografi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.