Emanet 44. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! 5 Kasım Perşembe

Emanet dizisi yeni bölümde neler olacak? Yaman ile Selim savaşını kim kazanacak? Yaman ile Seher Yusuf için neler yapacak? Dizi analiz sitesi olarak sizler için yeni bölümü analiz ettik. Emanet dizisinin gelecek bölüm analizi dizianaliz.com da.

Emanet 44 Bölüm Fragmanı – 5 Kasım Perşembe

Emanet 44 Bölüm fragmanı yayınlandı. Yaman ile Selim savaşı dizide kaldığı yerden devam ediyor. Selim ‘limanda çekmediğim tetiği çekerim’ diyerek Yamanı uyardı. Yaman buna karşılık olarak ‘Büyük yeminler etme’ diyerek karşılık verdi.İkilinin tartışmaları diziye bir yandan heyecan katmaya başlıyor.

Yamanın diğer bir şüphesi ise Yusuf’u Selim’in şikayet etmiş olmasıdır. Bu şüphesinde yanılan Yaman gerçekleri öğrenince Selim’den bir özürü borç bilecektir.

Yaman ile Seher Evlenecek mi?

Emanet dizisinde diğer merak edilen bir soru ise Yaman ile Seher Evlenecek mi? Sorusudur. Yusuf’un tekrardan konağa gelmesi için bir yol var…Yaman ile Seherin evlenmesi tabi ki de senaristimiz ters köşe yaparak Zuhal ile de evlendirebilir.

Emanet Dizisi Genel Analiz

Dizinin yeni bölümlerinde aksiyon dorukta olacaktır. Çünkü İkbal ve Zuhalin planları deşifre olacaktır. Yaman gerçekleri öğrenmesi zaman alacaktır ama Yaman gerçekleri kısa bir süre içinde öğrenecektir.

Emanet 44. Bölüm Fragmanı

One thought on “Emanet 44. Bölüm Fragmanı Yayınlandı! 5 Kasım Perşembe

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.