Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Fragmanı Yayınlandı!

Kanal D ekranlarının yeni yaz dizisi Çatı Katı Aşk merakla ne zaman başlayacak diye bekleniyordu. Dizinin 1. Bölüm fragmanı Kanal D tarafından yayınlandı!

Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Fragmanı

Çatı Katı Aşk dizisi 1. Bölüm tanıtımı yayınlandı. Fragmanı izleyenler Çatı Katı Aşk dizisi nerede çekiliyor diye hemen merak etmeye başladı. Dizinin çekimlerinin nerede yapıldığı ve hangi mahallede yapıldığı merak ediliyor.

Dizinin çekimleri İstanbul’da yapılmakta. Yayınlanan fragmanda dizinin Darende adında bir sokakta olduğu görülürken mahallenin doğal yapısı gözlerden kaçmadı. Dizinin 1. bölüm tarihi de belli oldu. Çatı Katı Aşk ne zaman başlıyor sorusunun cevabı belli oldu. Çatı Katı Aşk dizisi 9 Temmuz Perşembe günü saat 20.00’da Kanal D’de başlıyor!

İşte Mia Yapım tarafından hazırlanan ve başrollerinde Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Denizci gibi oyuncuların yer aldığı dizinin ilk tanıtım videosu. Yaz aylarının heyecanla beklenen dizilerinden birisi olan Çatı Katı Aşk dizisinin yayınlanan ilk tanıtımı.

Çatı Katı Aşk Dizisi Tanıtımı

Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Fragmanı

Sıcacık öyküsü ile Yeşilçam filmi tadındaki romantik komedi dizisinin yönetmen koltuğunda Barış Yöş bulunuyor. Treadmanını Barkın Şenüren’in yazdığı, senaryosu Saygın Delibaş ve Fethi Kantarcı’ya ait olan “Çatı Katı Aşk”, 9 Temmuz Persembe  20.00’da Kanal D’de başlıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir