BKM Fatih Öztürk Kimdir? ÇGHB Fatih Öztürk Kaç Yaşında? Nereli? Boy Ve Kilosu

BKM Mutfak oyuncuları arasında bulunan Fatih Öztürk hakkında merak edilen çok sayıda konu var. Çok Güzel Hareketler 2 izleyicilerinin yakından tanıdığı, Fatih Öztürk özellikle skeçlerdeki ‘patron’ tiplemeleri ile beğeniliyor. Skeçlerde sergilediği kendinden emin oyunculuk performansı ile her bölümde dikkatleri üzerine çekmektedir. ÇGHB 2 kadrosunun önemli oyuncuları arasında bulunan ünlü oyuncunun hayatı da merak ediliyor.

Fatih Öztürk Kimdir?

Başarılı oyuncu hakkında arama motorlarında çeşitli konular aratılıyor. Bu soruların başında Fatih Öztürk kaç yaşında? Aslen nereli? Boyu ve kilosu gibi konular yer alıyor. Evli mi diye de merak ediliyor. İşte tüm bu merak edilen soruların cevaplarına yazımızda yer verdik. Genç oyuncu hakkında bir biyografi yazısı hazırladık. Yeni bilgiler edinirsek de yazımızı güncelleyebileceğimizi hatırlatalım.

Kaç Yaşında?

Fatih Öztürk 17 Haziran 1984 tarihinde İstanbul’un Şişli ilçesinde dünyaya geldi.
İlk orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladıktan sonra, 2003 yılında Kütahya İşletme bölümünü kazandı.
Bir gün işletme dersinde nedenini anlamadığı bir şekilde dersten atıldıktan sonra kantinde çay içerken tiyatro kulübünün afişini gördü ve gruba katıldı.
Daha sonra konservatuvar sınavlarına hazırlanarak 2008 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi konservatuvar oyunculuk bölümünü kazandı.
Birinci sınıfın ilk derslerinden birinde yine dersten atıldı ve kantine gitti yine çay içti fakat herhangi bir afiş görmedi.
2012 yılında okuldan mezun olduktan sonra BP reklam kampanyasında üç sene oynadı . Daha sonra 2018 senesi BKM Mutfak Ekibine katıldı.
Halen Çok Güzel Hareketler 2 programında skeçler yazmaktadır ve oyunlarda sahne almaktadır.

Evli Mi?

Evlidir. Deniz Öztürk adında 4 yaşında bir oğlu vardır. Eşinin adı Çiğdem Öztürk.

Boy Ve Kilosu

2019’da Organize İşler: Sazan Sarmalı filminde Burtay rolü ile yer aldı.
Stand Talents menajerlik ajansına kayıtlı olarak profesyonel oyunculuk kariyerini sürdürmektedir.
İkizler burcudur. 1.72 metre boyundadır. 68 kilogram ağırlığındadır.

Sosyal Medya Adresleri

Ünlü oyuncu sosyal medyayı da aktif olarak kullanmaktadır. Bu yazının hazırlandığı an itibarı ile Twitter hesabında 4.151 takipçisi bulunmaktadır. Mavi tıklı İnstagram hesabında ise 48.200 takipçisi bulunmaktadır.

Twitter https://twitter.com/fatihozturkfo

İnstagram https://www.instagram.com/__fatihozturk__/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir