Beni Bırakma 483. Bölüm Fragmanı 11 Kasım Çarşamba

Beni Bırakma bırakma dizisinde heyecanlı bir bölüm daha geride kaldı. Peki Beni Bırakma 483. bölümde neler olacak? Dizi analiz sitesi olarak dizler için analiz ettik.

Beni Bırakma 483. Bölüm Fragmanı

Bora Gönül’ü kaçırdı Müjgan ona yardım etti. Cihan bu işte Müjgan’ın parmağı olduğunu anlayacak ve Yusuf’a verdiği sözü tutmak için Gönül’ün yerini bulmak adına Müjgan’a ilgili sıcak davranacak Yusuf’u da alarak Müjgan’ı takip ederek Gönül’ün yerini bulacaklar ama Gönül’ü bulamayacaklar çünkü Gönül onlardan önce oradan kaçmayı başarmıştır. Ormanda yolunu kaybedecek. Ormanda Gönül’ü ararken Bora onlardan önce Gönül’ü bulup başka bir yere götürecek. Yusuf Gönül’ü bulamayınca Müjgan’ın yakasına yapışacak.

Meltem, Arzu Hanım’ın sırrını öğrenecek ve Tarık için Arzu Hanımın sırrını kullanarak Arzu hanımı tehdit edecek. Arzu hanım ortada kaldığı için Meltem’e yardım edecek ve Firuze’nin ailesine gidip Firuzen’in oğlundan uzak durması için ağır konuşacak. O sözleri duyan Leman hanım fenalaşıp hastaneye kaldırılacak. Durumunun ciddi olduğunu öğrenen Tarık annesi ve Meltem’e fena kızıp hastaneye Firuzenin yanına koşacak. Hastanede Firuze yi yanlız bırakmamak için yaninda kalacak. Aralarında ki samimiyet giderek büyüyecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.