Bay Yanlış Dizisi Çok Yakında Başlıyor!

Ekranların yeni dizilere hasret kaldığı bir dönemdeyiz. Artık ismini bile anmaktan bıktığımız malum salgın hem ülkemizde hem de tüm dünyada devam ediyor. Bu nedenle hem Türkiye’de hem de dünyada hali hazırda devam eden birçok dizi yayınlanmıyor ve yeni diziler de neredeyse hiç çıkmıyor. Ancak ülkemizde kısmen de olsa bir iyiye gidiş başladı ve yavaş yavaş yeni projeler hayata geçirilmeye başlandı. Bu projelerden biri de ‘Bay Yanlış’ dizisi.

Son zamanlarda ilginç şekillerde gündeme gelen Can Yaman bu diziyle ekranlara geri dönecek. Üzerinde çok büyük bir baskı oluşsa da şu anda Can Yaman hayranları diziyi iple çekiyor. Pek yeni dizi de çıkmadığı için bu dizi çok göz önünde olacağa benziyor. O yüzden yüksek reyting alma ihtimali de çok yüksek. Halen Can Yaman’ın tüm dünyada oldukça kalabalık bir hayran kitlesi var. Ayrıca insanlar dışarıya çıkmayı çok özlediği bu 2020 yılı yaz dizileri açısından oldukça parlak geçecek. İşte bü yüzden diziyi merak eden çok kişi olacağı için biz de dizianaliz.com olarak diziden bahsedelim dedik.

Bay Yanlış Oyuncuları Kimler?

Yapımcılığını Gold Film’in yaptığı Bay Yanlış’ın yönetmeni Deniz Yorulmazer. Senaryo yazarları ise Aslı Zengin ile Banu Zengin.
“Bay Yanlış” dizisinde kadro şimdilik tamam. Başrollerde Can Yaman ile Özge Gürel var.
Ayrıca, Gürgen Öz, Fatma Toptaş, Sarpcan Köroğlu, Lale Başar, Cemre Gümeli, Serkay Tütüncü, Anıl Çelik, Feri Baycu Güler,
Ece İrtem, Suat Sungur, Kimya Gökçe Aytaç ve Taygun Sungar gibi birbirinden önemli isimler de kadroda yer alıyor.

Bay Yanlış Dizisi Hangi Kanalda Ve Ne Zaman Başlıyor?

Eğer bir değişiklik yaşanmazsa dizinin Haziran ayı gelmeden çekimleri başlayacak. Çekimleri İstanbul’da başlayacak olan dizinin bazı bölümleri de elbette ki Bodrum ve Köyceğiz bölgesi gibi yazlık bölgelerde çekilecek. Muhtemelen de Temmuz ayı içerisinde ilk bölümü ile FOX ekranlarında olacaktır.

Bay Yanlış Dizisinin Konusu Nedir?

Romantik komedi türünde olan dizide Özgür (Can Yaman); zengin fakat düzensiz bir yaşam süren, aşka inancı olmayan bir barmendir. Ezgi (Özge Gürel) ise; artık hatalı ilişkilerden bıkmış ve seviyeli bir ilişki yaşayıp, evlenmeye kararlıdır. Ezgi’nin ilişki konularında pek de başarılı olmadığını gören Özgür, kendisine ilişkiler konusunda mentorluk yapmaya ve Ezgi’nin hoşlandığı erkeği elde etmesi için ona taktikler vermeye başlar. Komşu evlerde yaşayan Özgür ile Ezgi zaman içerisinde birbirlerine aşık olabilecekler mi?

Ayrıca dizi ilk gündeme geldiğinden beri şu sözlerle anlıyor.

Aşk mı, mantık mı?
Ya ikisi arasında kalırsan…
Hangisini seçersin?
Kadınlar aşkı mı yanlış yaşıyor?
Yanlış adamlara mı aşık oluyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir