Baht Oyunu Dizisi Oyuncuları Ve Konusu! Oyuncu Kadrosu

İlk tanıtım videosu yayınlanan yeni Türk dizisi Baht Oyunu, kadrosu ile de dikkat çekiyor. Peki Baht Oyunu dizisi oyuncuları kimler? Dizinin konusu ne? Yeni dizi ne zaman ve hangi kanalda başlayacak? Nerede çekiliyor? Hangi gün ve saat kaçta? Tüm bu soruların cevapları yazımızda. Ayrıca görsel olarak da bir video hazırladık. Dilerseniz hemen ayrıntılara geçelim.

Baht Oyunu Oyuncuları Ve Konusu https://youtu.be/dAdyzbhmkbE

Kanal D’nin ARC film imzalı romantik komedi dizisi Baht Oyunu etkileyici prodüksiyonu, sürükleyici hikayesi ve zengin oyuncu kadrosu ile yeni sezonun dikkat çeken dizileri arasında yerini aldı.
İlgiyle izlenen Kanal D’nin yapımcılığını üstlendiği dizinin proje tasarımı Fatih Enes Ömeroğlu’na ait.
Erkan Birgören ve Tuna Kıygı’nın senaristliğini yaptığı dizinin yönetmen koltuğunda, Serdar Gözelekli bulunuyor.

Oyuncuları


Başrollerini Aytaç Şaşmaz ve Cemre Baysel’in paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; İdris Nebi Taşkan, Aslı Sümen, Hande Subaşı, Funda İlhan, Tuğba Çom Makar, Anıl Çelik, Ozan Dağgez, İrem Yüksel, Emrah Ben, Suğdem Gözalır ve Altan Erkekli yer alıyor.

Dizinin Konusu

Baht Oyunu dizisi ilk aşkıyla mutluluğu yakalayamadığı takdirde sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada isimli genç bir kızın hikayesini konu ediniyor.
Ada, hayatında duygulara yer olmayan Bora ile tanıştığında ise inançlarını tekrar sorgulamaya başlar ve gerçek aşkı keşfedeceği masalsı bir
yolculuğa çıkar.
Gerçek aşkı bulmak için önce onu kaybetmesi gereken Ada, mirasçısı olduğuna inandığı ailesinin kadınları üzerindeki kötü bahtı kırıp gerçek aşkın tahtına oturabilmek için elinden geleni yapacaktır.

Baht Oyunu Dizisi Tanıtım Fragmanı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.