Baht Oyunu Dizisi Tuğçe Kim? Aslı Sümen Kimdir?

Baht oyunu dizisindeki Tuğçe kim? Gerçek adı ile Aslı Sümen kimdir ve nereli? Kaç yaşında? Boyu, kilosu ve burcu nedir? Evli mi? Tüm bu soruların cevapları merak edilmektedir. Bizler de bu soruların cevaplarına yer veren bir yazı hazırladık. Aslı Sümen hakkında bilgiler içeren ayrıntılı biyografi yazısıdır. Dilerseniz yazımıza video olarak da erişebilirsiniz. Yazıdaki bilgiler zamanla güncellenebilir ve yeni bilgiler eklenebilir. İşte oyuncu Aslı Sümen ile ilgili bilgiler.

Aslı Sümen Kimdir Ve Nereli?

Aslı Sümen Biyografisi https://youtu.be/_yzZMgvoq3I

Aslı Sümen, 17 Eylül 1994 yılında Mersin’de dünyaya geldi. Aslen de Mersinlidir. Anne ve babası serbest meslekle uğraşmaktadır. Bir abisi vardır. Orta Doğu Teknik Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden 2012 yılında mezun oldu.

Üniversitede eğitimine devam ederken Eşli Danslar Topluluğu’nda yarışmış ve okuduğu üniversiteyi temsil etmiştir. Profesyonel olarak dans eden Aslı Sümen, aynı zamanda da mankenlik ve fotomodellik yapmaktadır. Beduk – We Dance başta olmak üzere bazı kliplerde dansçı olarak yer almıştır.

2017 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında birincilik elde etti. Ayrıca 18 Kasım 2017 tarihinde Türkiye’yi Çin’de yapılan ‘Miss World’ yarışmasında temsil etti.

Yakın zamanda Kanal D ekranlarının yeni dizisi Baht Oyunu dizisinde oyuncu olarak yer almaya başladı. İlk kamera önü oyunculuğu deneyimini bu dizide canlandıracağı Tuğçe karakteri ile yaşayacak.

Boy Ve Kilosu

1.74 boyunda ve 55 kilodur. Başak burcudur. Bekar olan ünlü isim yaşantısını İstanbul’da sürdürüyor. Sosyal medyada genellikle Facebook, İnstagram ve TikTok kullanıyor ve bu yazının hazırlandığı sırada İnstagram’da 38.600 takipçisi, TikTok’da 32.900 takipçisi, Facebook sayfasında da 24.000 takipçisi bulunmaktadır. Menajerliğini Gunfer Gunaydın yapmaktadır.

Facebook Sayfa Adresi https://www.facebook.com/missturkey2017

TikTok Adresi https://www.tiktok.com/@sumenas?

İnstagram Adresi https://www.instagram.com/gunfer/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir