Aşk Yakar Hint Dizisi Oyuncuları Ve Konusu! Kaç Bölüm Sürecek? Ne Zaman Final Yapacak?

2021 yeni Hint dizileri arayışları sürüyordu ki Kanal 7 iki yeni diziyi yayınlamaya başlayacağını duyurdu. Kanal 7 yayınladığı Hint dizileri ile ünlü bir kanal ve gerçekten de ciddi bir izleyici kitlesine sahip. Kanal 7 Baş Tacım dizisi ile birlikte Aşk Yakar dizisini de ekranlarına taşıyacağını açıkladı. Bu nedenle izleyiciler Aşk Yakar dizisinin oyuncuları ve konusu hakkında araştırmalar yapmaya başladılar. En çok merak edilen konuları sizler için bir araya getirip açıklamaya çalıştık. Merak edenler için dizinin özetini ve final bölümünde neler olacağını yazımızın sonuna ekledik. Başından sonuna kadar dizide yer alan tüm oyuncuların listesini de bulabilirsiniz. Ayrıca tanıtım videosuna bakabilmeniz için videoyu da ekledik. İşte yeni Hint dizisi ile ilgili tüm ayrıntılar.

Aşk Yakar Hint Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Orijinal adı ‘Zindagi ki Mehek’ olan dizisinin uluslararası ismi Mehek. 19 Eylül 2016’da Zee TV’de yayınlanan bir Hint drama televizyon dizisidir. 1 Eylül 2018 tarihine kadar dizi sürmüş ve sonrasında final yapmıştır. 22 dakikalık bölümler halinde toplamda 505 bölüm boyunca dizi ülkesinde yayınlandı. Kanal 7 diziyi 3 bölüm birleştirerek yayınlarsa 170 bölüme devam edeceğini söyleyebiliriz.

Aşk Yakar Hint Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Konusu Ne?

Kanal 7 yepyeni bir Hint dizisini daha sevenlerinin beğenisine sunuyor. Mehek ve Shaurya’nın gelgitlerle dolu aşkının anlatıldığı Zindagi Ki Mehek, Aşk Yakar adıyla Kanal 7 ekranlarındaki yerini alacak. Dizinin konusu ev hanımı Mehek ‘ i anlatıyor. Mehek Sharma ve Shaurya Karan Vohra ‘nın farklı şekilde olan hayatlarının aşk hikayesine dayanmaktadır. Mehek orta sınıf kız iken Shaurya zengin ve varlıklı bir lokantacıdır. Mehek’in yemek pişirme hobisi ve tutkusudur ölü annesi tarafından ona miras kalmıştır. Herkes Mehek’in yaptığı yemeği çok seviyor.Ailesi tarafından bir yarışmaya katılması isteniyor, onun potansiyeliyle kayınlarını etkilemek için Hindistanın Süper Aşçısına rekabet oldu. Bu yarışma tesadüfen Shaurya Khanna tarafından yapılmaya karar verildi. Birbirinden habersiz, zaten bir sosyal paylaşım sitesinde farklı isimlerle bir araya geldiler. Shaurya orta sınıf davranışlardan nefret ederken, Mehek yardımseverdir. Yarışma başladığında, Shaurya anında Mehek’ten nefret ediyor ve orta sınıf bir kız olduğu için Mehek’i yargılılar. Aşk Yakar Hint dizisi 21 Haziranda 20.50’de Kanal 7 ekranlarında olacak.

Önemli Bilgilendirme: Yeni Hint dizisi Aşk Yakar 21 Haziran itibarı ile 1. Bölümü ile Kanal 7 ekranlarında olacak diye açıklanmıştı. Ancak Kanal 7 resmi sitesine girildiğinde artık ilk bölüm 1 Temmuz olarak yazıyor. Yayın akışı içerisinde Aşk Yakar dizisi 21 Haziran itibarı ile görünmüyor.

Aşk Yakar Hint Dizisi Tanıtım Videosu

Aşk Yakar Kanal 7 Fragman https://youtu.be/8bDvzEbPYag

Aşk Yakar Oyuncuları – Tüm Oyuncu Kadrosu

Samiksha Jaiswal , Mehek Sharma / Mehek Shaurya Khanna (Ölü) ve Mehek Singh Mann olarak
Karan Vohra Shaurya Harish Khanna (Ölü) ve Shaurya Singh Ahlawat olarak
Radha Bhatt Shwetlana Agarwal olarak (Ölü)
Aaina Singh – Swati Singh Mann, Mehak’ın kız kardeşi (Ölü)
Sonam Srivastava Sarita Singh Mann, Swati ve Mehak’ın annesi olarak
Mahesh Bisht Mehak’ın Antrenörü olarak
Sahil Singh Sethi – Jugraj Singh Ahlawat, Shaurya’nın babası
Neha Sahai – Shaurya’nın annesi Rashmi Singh Ahlawat
Gazal Sood – Smriti Singh Ahlawat, Shaurya’nın kız kardeşi
Aarush, Smriti’nin nişanlısı olarak Yash Gera
Harbandana Kaur Genç Mehak Singh Mann olarak [4]
Aaryan Chaturvedi Genç Shaurya Singh Ahlawat olarak
Bhavyata Gupta Genç Swati Singh Mann olarak
Kailash Chakravarthy Digvijay Khurana olarak
Kirandeep Sharma Kanta Sharma olarak
Hareesh Chhabra olarak Jeevan Sharma (Ölü)
Babla Kochhar Ravi Sharma olarak (Ölü)
Vijay Meenu Mansi Sharma olarak (Ölü)
Siddarth Sipani Vicky Agarwal olarak (Ölü)
Shiny Dixit as Nehal Vicky Agarwal (Ölü)
Rajshree Seem Karuna Khanna olarak (Ölü)
Mmeena Mirr Dolly Massi olarak (Ölü)
PD olarak Tripta Lakhanpal (Ölü)
Balwant Sharma olarak Dinesh Verma (Ölü)
Güneşli Sachdeva Mandaar olarak (Ölü)
Orvana Ghai Archie olarak (Ölü)
Sonal Mohit Sharma olarak Vidushi Kaul
Anubhav Jain Mohit Sharma olarak
Aarif Sharma Neev olarak
Aanchal Khurana – Anjali, Shaurya’nın üvey kız kardeşi (Ölü)
Ajay Mehra – Sooraj, Anjali’nin erkek arkadaşı
Vishal Gupta Sameer Agarwal olarak (Ölü)
Kiara Rana Shruti Agarwal olarak
Shaurya’nın amcası Sanjay Agarwal rolünde Sert Chhaya
Ashoo Kohli Kewal “KD” Damaan olarak
Mihir Mishra Harish Khanna #1 olarak (Ölü)
Sunil Bedi – Harish Khanna #2 (Ölü)
Aarun Gossai Rajeev Kapoor olarak
Manoj Verma – Ajay Parmar, Mehak’ın eski nişanlısı
Monica Kohli – Pammi Parmar, Ajay’in annesi
Poonam Mathur Sheetal Patia, Sonal’ın annesi olarak
Armaan olarak Piyush Dadlani
Nalini olarak Aasma Sayed (Ölü)
Jasmeet Kaur Nikita olarak
Arjit Taneja Vivan olarak

1. Sezon Özeti

Gösterinin hikayesi Delhi’de geçiyor ve bir ev kadını Mehek’in yolculuğunu ve yemek yapma tutkusunu anlatıyor . Utangaç ve sosyal kaygısı var. Mehek, en iyi şef Shaurya ile tanışır ve yemek pişirme tarzları çatışırken birbirlerine aşık olurlar. Yakında Mehek Shaurya ile tanışır ve onunla çalışmaya başlar. Shaurya kısa süre sonra Mehek’e aşık olur ve bu da daha fazla yanlış anlaşılmaya neden olur.

Shaurya Khanna Delhi’de zengin ve varlıklı bir lokantacı iken Mehek Sharma kendine güveni düşük bir orta sınıf kızıdır. Yemek yapmak, ölen annesinden miras kalan hobisi ve tutkusu. Mehek ve Shaurya, Shaurya’nın değerlendirdiği bir yemek yarışmasında tanışırlar. Mehek, yaptığı yemek sayesinde müstakbel kocası Ajay’i ve onun materyalist ailesini fazlasıyla memnun eden bir ilgi ve önem kazanır. Bu arada, Shaurya, gösterinin çekimi boyunca ona hakaret eder ve Mehek’in alenen aşağılandığı ve Shaurya’yı tokatladığı bir noktaya gelir. Shaurya hatasını anlar ve ondan özür diler ve sonunda kabul eder.

Mehek, Ajay ile evlenmeyi kabul eder. Mehek’in kuzeni Nehal’in Ajay ile gizli bir ilişkisi vardır. Ajay, Nehal’i reddeder ve onu intihara zorlamakla tehdit eder, ancak Shaurya onu kurtarır. Shaurya, Ajay’i Mehek ile evlenme konusundaki gerçek niyetini ortaya koyması için kandırır ve bu da düğünün iptal edilmesine neden olur. Shaurya ve Mehek birbirlerine karşı hisler geliştirir. Shaurya’nın annesi Karuna evliliklerini düzeltir, ancak Shaurya kendini Mehek’in ailesine kanıtlamak zorundadır, ki o yapar. Mehek, düğün günlerinde Shaurya’nın yeni restoranını tanıtmak için yurtdışına gittiğini ve tariflerini ve patentlerini de yanında götürdüğünü öğrenince şok olur. Shaurya’nın tüm bu süre boyunca Mehek’ten intikamını planladığı ortaya çıkıyor.

Mehek, Shaurya’nın ona olan sevgisini fark etmesini sağlamak için Khanna evinde yaşamaya karar verir. Shaurya, Mehek’in en iyi arkadaşı Sonal’ın Mehek’in kardeşi Mohit ile kaçmasına yardım eder. Mohit’in büyükannesi kalp krizi geçirir ve Sharmalar Shaurya’yı suçlar. Mehek’in amcası bir öfke nöbeti içinde Shaurya’nın restoranını tahrip eder ve misilleme olarak Shaurya dükkânlarını yıktırır. Bu, Mehek’in pes etmesine ve sonunda Shaurya’dan ayrılmasına neden olur. Mehek’in eski nişanlısı Ajay ve Sonal’ın eski nişanlısı Rohit, Mehek’i kaçırır ve ona tecavüz etmeye çalışır. Shaurya onu tam zamanında kurtarır, ancak Mehek ciddi şekilde yaralanır. Ailesi Shaurya’yı suçlar ve Mehek’i götürür. Sonunda, Sharmalar Shaurya’yı kabul eder.

Düğün gününden önce Shaurya, Mehek için güvenlik düzenler, ancak baş subayın Shaurya’nın geçmişinden gelen karanlık bir sırla bağlantısı vardır. Düğünlerinden hemen önce, Shaurya’ya 12 yıl önce çocukken bir araba kazası geçirdiğini ve öldürülen çiftin Mehek’in ebeveynleri olduğunu açıklar. Şok olmuş bir Shaurya Mehek’e itiraf etmeye çalışır, ancak tören devam eder ve evlidirler. Ne yazık ki Mehek gerçeği öğrenir ve Shaurya’nın onu aldattığına inanır. Kızgın ama ailesinin iyiliği için mutlu bir şekilde evliymiş gibi davranıyor. Sharma’lar sonunda öğrendiğinde, davayı yeniden açmaya karar verirler ve Karuna tutuklanır. Sonunda, aileler arasındaki yanlış anlamalar giderilir.

Rishikesh Parça

Mehek , Rishikesh’teki balayında Archie tarafından işlenen bir cinayete tanık olur. Archie Mehek’e saldırır ve boğulma kazasında öldüğü varsayılır. Bir yıl sonra Shaurya, Rishikesh’e döner ve Mehek’e tam olarak benzeyen ama onu hatırlamayan Vandana ile karşılaşır. Hafızasını geri getirebilir ve Archie öldürülür. Mehek ve Shaurya genç Neev’i evlat edinir ve eve döner.

Terörist Saldırı Pisti

Nehal, Shaurya’nın kardeşi Vicky’nin çocuğuna hamiledir, bu yüzden aileler evlenmeye karar verir. Alışveriş merkezini ziyareti sırasında bir terör saldırısı olur ve Shaurya kaçırılır. Terörist Shaurya gibi davranır ve Khanna Evi’ne girer. Neev bunu keşfeder, ancak boğazı kesilerek konuşamaz hale gelir. Mehek günü kurtarır, ancak ailesi bir bomba yerleştirmek için şantaj yapar, ancak teröristleri yenerler.

Anjali’nin Parçası

Karuna’nın gayri meşru kızı Anjali ( Aanchal Khurana ) hayatlarına girer ve Mehek ile Karuna arasında yanlış anlaşılmalar yaratır. Karuna’yı Mehek ve Shaurya’yı evden atması için ikna eder. Karuna, Anjali’yi mülkünün tek varisi olarak adlandırır, ancak Mehek hamileliğini açıkladığında Karuna onları aileye geri kabul eder. Sonunda, Anjali’nin gerçeği ortaya çıkar ve Shaurya’nın teyzesi Svetlana ile tanıştığı hapse gönderilir. Hapisten kaçmaya karar verirler, ancak Anjali öldürülür ve Svetlana, Anjali’nin kaçmasını engellediğini iddia eder. Serbest bırakılır ve kör taklidi yaparak eve döner. Bir dizi olayda, Svetlana’nın intikamı, Khanna’nın evinde bir bomba patlattığında gerçekleşir ve neredeyse tüm Khannas ve Sharma’ları öldürür. Sonunda, ölmeden önce hikayelerini tamamlamak için geri dönmeye yemin eden Mehek ve Shaurya’yı vurur.

2. Sezon Özeti

Shaurya ve Mehek yeniden doğuyor. Mehek, babasının kız olmasına içerlediği fakir bir evde doğar. Öte yandan, Shaurya zengin bir ailede doğar. Mehek bir erkek fatma olmak için büyür ve tekrar Shaurya ile tanışır. Mehek, kavgaları hızla başlatan cesur ve korkusuz bir kişiliktir. Babası oğlunun bir gün altın madalya kazanmasını umduğu için Shaurya boksör olmak için pratik yapıyor. Önceki yaşamlarının vizyonları hem Shaurya’yı hem de Mehek’i rahatsız eder. Daha sonra Mehek ve Shaurya 20 yaşına geldiklerinde ikisi de boks tutkusu ile aynı koleje getirilirler, bu yüzden ilişkileri sürekli titrer. Svetlana Mehek ve Shaurya’yı batıl inançlı bir babanın yardımıyla öldürerek yeniden ayırmaya çalışır. Svetlana, Mehek’i kurtarmaya çalışan Swati adlı Mehek’in kız kardeşini öldürür. Mehek geçmiş hayatını hatırlıyor ama Svetlana ona iki kurşun sıkıyor. Mehek hayatta kalır ama onu korkutmak için Svetlana’nın önünde bir hayalet gibi davranır. Daha sonra Shaurya ile tanışır. Daha sonra Shaurya ve Mehek’in planının Svetlana’yı suçlarını itiraf edecek kadar korkuttuğu ortaya çıkıyor. Dorukta, Svetlana Durga Devi Trishula tarafından öldürülür ve 20 yıl önce Svetlana’nın neden olduğu trajediden kurtulan Kanta, muhtemelen görünüşte varsayılan olarak Shaurya ve Mehek’in avatarlarını bulur ve onlarla yaşamaya karar verir. 

Aşk Yakar Hint Dizisi Nasıl Bitiyor? Finalde Neler Olacak?

Sonunda Mehek ve Shaurya evlenir ve birlikte mutlu bir şekilde yaşarlar. Mehek hayatta kalır ama onu korkutmak için Svetlana’nın önünde bir hayalet gibi davranır. Daha sonra Shaurya ile tanışır. Daha sonra Shaurya ve Mehek’in planının Svetlana’yı suçlarını itiraf edecek kadar korkuttuğu ortaya çıkıyor. Dorukta, Svetlana Durga Devi Trishula tarafından öldürülür ve 20 yıl önce Svetlana’nın neden olduğu trajediden kurtulan Kanta, muhtemelen görünüşte varsayılan olarak Shaurya ve Mehek’in avatarlarını bulur ve onlarla yaşamaya karar verir. Sonunda Mehek ve Shaurya evlenir ve birlikte mutlu bir şekilde yaşarlar. Mehek hayatta kalır ama onu korkutmak için Svetlana’nın önünde bir hayalet gibi davranır. Daha sonra Shaurya ile tanışır. Daha sonra Shaurya ve Mehek’in planının Svetlana’yı suçlarını itiraf edecek kadar korkuttuğu ortaya çıkıyor. Dorukta, Svetlana Durga Devi Trishula tarafından öldürülür ve 20 yıl önce Svetlana’nın neden olduğu trajediden kurtulan Kanta, muhtemelen görünüşte varsayılan olarak Shaurya ve Mehek’in avatarlarını bulur ve onlarla yaşamaya karar verir. Sonunda Mehek ve Shaurya evlenir ve birlikte mutlu bir şekilde yaşarlar. muhtemelen görünüşte varsayılan olarak, Shaurya ve Mehek’in avatarları ve onlarla yaşamaya karar verir. Sonunda Mehek ve Shaurya evlenir ve birlikte mutlu bir şekilde yaşarlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.